"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec z 5. edycji programu otworzyła własny biznes. Skorzystacie z jej usług?

Jessica Miemiec zaistniała w mediach dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Uczestniczka miłosnego show swoim zachowaniem i wizerunkiem od razu zwróciła uwagę widzów TVP. Czym teraz zajmuje się celebrytka? Otworzyła własny biznes!

Jessica Miemiec pojawiła się w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mieszkanka Leszna zapragnęła poszukać miłości przed kamerami, spędzając kilka dni na wsi. Widzowie TVP nie byli przekonani, czy uczestniczka show rzeczywiście przygotowana jest do życia u boku rolnika, niemniej jednak z chęcią śledzili jej losy w produkcji, bowiem dziewczyna wzbudzała silne emocje. Mocno wyróżniała się wizerunkiem na tle innych kandydatek, które chciały zdobyć serca rolników. Uwielbiała "zaskakiwać" publikę makijażem i obcisłymi strojami - była jedyna w swoim rodzaju. Czym aktualnie zajmuje się Jessica? Otworzyła własny biznes!

Jessica z "Rolnika..." ma własną firmę

Jessica Miemiec kilkukrotnie podkreślała w wywiadach, że jest zwolenniczką korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Uczestniczka rolniczo-miłosnego show poprawiała między innymi objętość swoich ust

Wypełniłam usta kwasem hialuronowym. Lubię mieć duże i pełne usta. Najlepiej co dwa tygodnie powtarzać zabieg, a w ostateczności co miesiąc. Nakłuwa się usta igłą w kilku albo kilkunastu miejscach i gotowe. Oczywiście podczas znieczulenia, choć przyznam się, że raz zrobiłam to na żywca. Bolało, ale wytrzymałam - mówiła w rozmowie z "Super Expressem". 

Okazuje się, że Miemiec postanowiła zaistnieć w "branży beauty" również zawodowo. Teraz to ona chce zadbać o wygląd innych osób. Otworzyła gabinet w Lesznie, w którym oferuje kompleksową usługę kosmetyczną. Salon reklamuje między innymi na Facebooku i Youtubie. 

Od jakiegoś czasu już prowadzę własny Gabinet Kosmetyczno-Solaryjny - Jessi. Moja siedziba zlokalizowana jest w Lesznie, na terenie województwa wielkopolskiego. Nazywam się Jessica Miemiec. Zajmuję się różnymi zabiegami z zakresu kosmetyki. Wykonuję manicure hybrydowy, japoński, klasyczny. Do tego proponuję także pedicure. Poza tym specjalizuję się w makijażu permanentnym. Zapewniam również makijaż klasyczny i okolicznościowy jak choćby ślubny. Oferuję też depilację woskiem oraz pastą cukrową - czytamy w promocyjnym komunikacie celebrytki. 
 

Skorzystacie z usług byłej uczestniczki "Rolnika..."?

Zobacz wideo Ania Bardowska odnalazła miłość w programie, a teraz buduje dom!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.