"Rolnik szuka żony". Jessica debiutuje na okładce! Wypowiedziała się na temat Krzysztofa

"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec trafiła na okładkę "Panoramy Leszczyńskiej". Uczestniczka show udzieliła też wywiadu.

Jessica Miemiec jest bez wątpienia ulubienicą piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta jest jedną z kandydatek, które walczą o serce Krzysztofa. 

Obok tej 24-latki nie da się przejść obojętnie. Obcisłe ubrania i mocny makijaż to jej znaki rozpoznawcze. Nic dziwnego, że Jessicą zaczęły interesować się media. Do tego stopnia, że uczestniczka show trafiła na pierwszą okładkę!

Jessica na pierwszej okładce 

Jessica pojawiła się na okładce "Panoramy Leszczyńskiej". Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" udzieliła też wywiadu.

Jessica na okładce 'Panoramy leszczyńskiej'Jessica na okładce 'Panoramy leszczyńskiej' fot.materiały prasowe

24-latka wyznała m.in., jak wspomina pobyt w gospodarstwie Krzysztofa.

Nie podobało mi się wczesne wstawanie i pyły unoszące się w powietrzu i w oborze, przez które miałam czerwone oczy. Mogłabym tam zamieszkać, ale musiałabym wprowadzić zmiany - przyznała.

A czym zaintrygował ją mężczyzna?

Odwagą, spokojem i tym, że w tak młodym wieku sam pracuje na gospodarstwie. Mogłabym zostać jego żoną po dłuższym zapoznaniu.

Przypomnijmy, że faworytką Krzysztofa jest Kasia. Jessica uważa jednak, że w pewnym kwestiach ma przewagę nie tylko nad Kasią, lecz także nad pozostałymi konkurentkami.

Różnią się ode mnie wyglądem i charakterem. Niby miłe, ale są zazdrosne, jakby miały połknąć Krzyśka. Trzeba stonować z zazdrością i nie brać wszystkiego do serca, by później nie być rozczarowanym - wyznaje. 

24-latka dodała na końcu, że "Rolnik szuka żony" daje możliwość poznania drugiej połówki.

Ten program to dobry sposób na poznanie żony czy też męża. Polecam wziąć w nim udział, bo jest trafionym pomysłem na przeżycie super przygody.

Kibicujecie jej?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

'Rolnik szuka żony'. Czwarta edycja najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.