Edyta Pazura nagrywała nowe odcinki na bloga. W tle widać duży salon. Szklana szybka w formie ściany robi wrażenie

Edyta Pazura nagrywała świąteczne odcinki na bloga. Na InstaStories wrzuciła relację zza kulis. Pokazała salon.

Bliscy znanych gwiazd wzbudzają olbrzymie zainteresowanie internautów i mediów. Dzieje się tak chociażby w przypadku żony Cezarego Pazury, Edyty, która znalazła w sieci rzeszę wiernych fanów. Na Instagramie śledzi ją prawie 200 tys. użytkowników, co spowodowało, że jakiś czas temu założyła bloga. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami, a w piątek nagrywała specjalny materiał wideo. Pochwaliła się, jak wyglądał jej domowy plan zdjęciowy. My patrzymy na salon. Pokazała go chyba po raz pierwszy.

Edyta PazuraEdyta Pazura ironicznie o życiu celebrytki: Przecież my nie chorujemy, nie pijemy wódki...

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Edyta Pazura nagrywała nowe odcinki na bloga. W tle widać duży salon

Za Edytą i Czarkiem pracowity dzień. Ich salon zamienił się w plan zdjęciowy, w którym celebrytka nagrywała nowe materiały do swojego programu "Just Keep Living". Jako że zbliżają się święta, żona znanego aktora przygotowała od razu trzy odcinki. Po wszystkim odpaliła Instagram i pokazała, jak wygląda jej mieszkanie. Trzeba było je posprzątać. 

Kto rzeczywiście sprząta po nagraniach? Oczywiście ja - mówiła, śmiejąc się i nagrywając Cezarego, który tańczył w salonie z odkurzaczem. 

Uwagę przykuwa również Rita, która bacznie obserwowała, co działo się w mieszkaniu. Nie możemy udawać również, że nie zauważyliśmy pięknego wnętrza domu Pazurów. Salon jest całkiem spory, a przechodzi się do niego z kuchni oddzielonej szklaną ścianą.

Edyta Pazura pokazała salonEdyta Pazura pokazała salon screen IG @edyta_pazura

Edyta pokazała również, jak przystroiła okna na święta. Znalazły się w nich dwa mikołaje, a na stole stoi już bożonarodzeniowy stroik.

Edyta Pazura z córką RitąEdyta Pazura na zdjęciu z córką. Poruszyła ważny problem depresji poporodowej

Świąteczny klimat poczuła już także Anna Lewandowska, która postanowiła z Klarą ubrać choinkę.