Anna Lewandowska już poczuła święta i ubrała z Klarą choinkę. Na zdjęciu widać też salon. Jest bardzo stylowy

Anna Lewandowska pochwaliła się, że ubrała już choinkę. Drzewko zostało pięknie przystrojone, ale my patrzymy też na salon.

Anna Lewandowska nie traci czasu i nie zostawia świątecznych przygotowań na ostatnią chwilę. Już w listopadzie trenerka postanowiła ubrać choinkę. Zdjęciem pięknie przystrojonego drzewka pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata

Anna Lewandowska pochwaliła się świąteczną choinką

Trenerka wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia. Możemy zobaczyć na nich, że wraz z rodziną jest już gotowa na święta. Na fotografiach Anna Lewandowska chwali się bowiem pięknie przystrojoną choinką.

Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale... czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę - napisała Anna Lewandowska.

Trenerka dodała również, że zamierza cały grudzień przeznaczyć na celebrowanie przedświątecznego nastroju, szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci oraz piekąc pierniczki.

Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzane wino - napisała Anna Lewandowska.
 

Fani zachwycili się choinką trenerki, ale my zwróciliśmy również uwagę na salon. Na zdjęciach opublikowanych przez Annę Lewandowską widać jego fragmenty. Już wiadomo, że jest w nim jasna podłoga, biały dywan, a także długie i ciężkie zasłony. Duże okna pozbawione sa za to firanek. Patrząc na zdjęcia, można wywnioskować, że salon Lewandowskich jest prosty i skromny, ale jednocześnie elegancki i klasycznie wykończony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.