Sonia Bohosiewicz zmyła makijaż i wskoczyła do hotelowego basenu.To wzbudziło czujność fanów. Od razu zasypali ją pytaniami

Sonia Bohosiewicz zaskoczyła obserwatorów zdjęciem prosto z basenu.

Sonia Bohosiewicz, podobnie jak młodsza siostra Maja, również chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. Profil aktorki śledzi już grubo ponad 300 tysięcy obserwatorów. Tam pojawiają się kadry zza kulis jej życia zawodowego i prywatnego. Ostatnio Sonia podzieliła się naturalnym zdjęciem z hotelowego basenu.

Zobacz wideo Sonia Bohosiewicz nad basenem. Nie tylko odpoczynek, ale też trening!

Sonia Bohosiewicz relaksuje się w hotelowym basenie

W czasach, kiedy wiele kobiet (i nie tylko) pozuje do zdjęć w pełnym makijażu, a następnie przerabia je do granic możliwości, widok naturalnej kobiety w mediach społecznościowym jest czymś coraz rzadszym. Na szczęście są i tacy, którzy stawiają na naturalność, a uwielbiana przez widzów Sonia Bohosiewicz zdecydowanie zalicza się do tego grona. Na najnowszym zdjęciu widzimy ją w samym stroju kąpielowym i bez grama makijażu.

 
Zwykły basen, a jak cieszy! - dopisała aktorka.

W komentarzach nie brakuje zachwytów. Część internautów pozazdrościła Soni Bohosiewicz basenu. Jak wiadomo, większość obiektów sportowych jest obecnie zamknięta. Popływać można jedynie w hotelach, ale te są dostępne tylko dla gości, którzy podróżują w celach służbowych. Nic więc dziwnego, że obserwatorzy zaczęli być dociekliwi.

Też chcę. Gdzie to można się odmoczyć?
Oj, popływałby człowiek.
A to na jaki basen teraz można pójść? Hotelowy? A to w delegacji trzeba być?

Gwiazda szybko rozwiała wszelkie wątpliwości i wyjaśniła, że przebywa w hotelu służbowo. Czyżby pracowała nad kolejnym filmem lub serialem? Tego już niestety nie zdradziła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.