Sonia Bohosiewicz trafiła do szpitala. Ma pęknięte żebra! Martwi się o nią Małgorzata Kożuchowska: Coś ty robiła?

Na instagramowym profilu Soni Bohosiewicz pojawiła się niepokojąca informacja. Gwiazda podzieliła się relacją ze szpitala.

Sonia Bohosiewicz nie stroni od aktywności fizycznej i chętnie dzieli się swoimi przygodami w mediach społecznościowych. Jej ostatni wyczyn zakończył się jednak inaczej niż ktokolwiek mógłby się tego spodziewać. Przypomnijmy, że aktorka wypoczywała ostatnio na Mazurach. Ostatnie dni wakacji Mai nie należały jednak do najszczęśliwszych. Bohosiewicz trafiła do szpitala, o czym poinformowała na swoim instagramowym profilu.

Sonia Bohosiewicz ma złamane żebra

Sonia pokazała nagranie ze szpitalnego łóżka, w którym wytłumaczyła, że ma pęknięte żebra i do tego obawia się o swój kręgosłup. Jak wynika z jednej z relacji, gwiazda ma za sobą rezonans magnetyczny.

Co adrenalina potrafi zdziałać. Wczoraj na scenie z Piotrem Gąsowskim, wręczając nagrody Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Reżyserii Filmowej. Na scenie ledwo ból tlił. Po już Piotrek Gąsowski zdjął mi obcasy i garnitur (za co Ci Piotruś bardzo dziękuję!) i z minuty na minutę było coraz gorzej... Kiedy dojechaliśmy do Warszawy, odchodziłam już od zmysłów. Ktoś tu miał połamane lub pęknięte żebra? Ból w skali od 1 do 10? Ja daje 8 i 2 dodaje za strach o kręgosłup - czytamy pod udostępnionym przez aktorkę zdjęciem.
 

Pod najnowszym postem pojawiły się słowa wsparcia. Nie tylko od fanów, ale też od koleżanek po fachu.

OMG! Mam nadzieję, że jesteś już pod profesjonalną opieką i że Ci lżej. A btw coś Ty robiła? - napisała Małgorzata Kożuchowska.

Na odpowiedź nie trzeba było czekać. Wypadek zrelacjonowała jednak obserwatorka Soni.

Myśląc, że jest u siebie, a nie u przyjaciółki zrobiła krok w czeluść, gdzie były schody - czytamy w odpowiedzi.

Redakcja Plotka życzy Soni powrotu do zdrowia.