W niedzielę Sonia Bohosiewicz leżała w szpitalu z pękniętymi żebrami. W poniedziałek wpadła na konferencję "Usta usta". Wyglądała świetnie!

Serial "Usta usta" wraca po dziewięciu latach przerwy. TVN zdecydował się na kontynuację przygód szóstki bohaterów tuż po tym, jak w na stworzenie kolejnych sezonów zdecydowali się twórcy produkcji w Wielkiej Brytanii. W poniedziałek w Warszawie odbyła się konferencja prasowa. Przed fotoreporterami pozowały gwiazdy serialu. Niektórzy bardzo się zmienili, ale nas zaskoczyła obecność Soni Bohosiewicz. Aktorka jeszcze w niedzielę publikowała nagrania ze szpitala.
Magdalena Popławska Magdalena Popławska WBF

Magdalena Popławska

Magdalena Popławska powraca do produkcji jako Agnieszka Kornatowska. Gwiazda nie ukrywa ekscytacji, ponieważ kilka lat temu bardzo zżyła się z graną przez siebie postacią.

Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz KAPiF

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz pojawiła się na konferencji w casulowej stylizacji. Miała na sobie szerokie czarne spodnie i białą bluzkę. Zrezygnowała także z uwielbianych szpilek i postawiła na sportowe obuwie. Jest to związane prawdopodobnie z ostatnim wypadkiem, jakiego doznała. W sobotę wieczorem aktorka trafiła do szpitala, ponieważ odczuwała mocne bóle kręgosłupa. Okazało się, że miała pęknięte żebra. Na szczęście lekarze w porę zadziałali i gwiazda wraca do siebie. Soniu, dużo zdrowia!

Anna Czartoryska-Niemczycka Anna Czartoryska-Niemczycka WBF

Anna Czartoryska-Niemczycka

Mimo nadchodzącej już jesieni Anna Czartoryska-Niemczycka zapozowała w letniej stylizacji. Postawiła na kwiecistą sukienkę i brązową ramoneskę.

Paweł Wilczak Paweł Wilczak WBF

Paweł Wilczak

Paweł Wilczak

Wojciech Mecwaldowski Wojciech Mecwaldowski WBF

Wojciech Mecwaldowski

Wojciech Mecwaldowski

Wiktoria Filus Wiktoria Filus WBF

Wiktoria Filus

Wiktoria Filus