Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz jest polską aktorką i młodszą siostrą również aktorki Soni Bohosiewicz. Duży rozgłos przyniósł jej wywiad w "Playboy", w którym wyznała, że jest dziewicą (potem to zdementowała). W 2015 roku otworzyła kwiaciarnię Flower Store, sprzedającą kwiaty w pudełkach.

Data urodzenia: 20 listopada 1990 r.
Miejsce urodzenia: Żory
Wzrost: 165 cm
Facebook: Facebook.com/Maja-Bohosiewicz
Instagram: @majabohosiewicz
Rodzina: partner Tomasz Kwaśniewski

Maja Bohosiewicz - kariera aktorska i życie prywatne (1990-2016)

Maja Bohosiewicz przyszła na świat 20 listopada 1990 roku w Żorach jako córka absolwentów Politechniki o ormiańskich korzeniach. Dorastała wraz z nimi, siostrą Sonią i dwójką braci. To rodzice zaszczepili w dziewczynkach wrażliwość na sztukę, zabierając dzieci do galerii, teatru i kina.
Maja skończyła Liceum Aktorskiego przy L'Art Studio w Krakowie. Później postanowiła spróbować swoich sił w Szkole Teatralnej, jednak nie udało się jej tam dostać. Zaczęła więc studiować reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej.
W 2007 roku Maja Bohosiewicz zadebiutowała w filmie "Izolator". Następnie wcieliła się w postać Kingi w serialu emitowanym przez TVP 1 "Londyńczycy". Pojawiła się również w serialu "M jak Miłość". Następne były małe role w serialach "Julia" i "Aida" (2011). W 2011 roku wystąpiła w dwóch komediach: "Pokaż kotku, co masz w środku" i "Wojna żeńsko-męska". Następnymi produkcjami, w których wystąpiła Maja Bohosiewicz były: "Warsaw Dark" (2011), "Wybraniec" (2013), "Leszczu" (2013), "Pani z przedszkola" (2014), "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" (2015).
Gościnnie Maja Bohosiewicz wystąpiła również w "Na dobre i na złe", "Ojcu Mateuszu", "Siostrach", "Szpilkach na giewoncie" i "Rodzince.pl". Użyczyła też głosu Majki w filmie animowanym "Fru!" oraz Ashley w grze komputerowej "Until Dawn".
W 2013 roku Maja Bohosiewicz była gwiazdą magazynu Playboy. W 2014 roku wzięła udział w programie rozrywkowym emitowanym przez telewizję Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo", polegającym na wcielaniu się słynnych gwiazd w międzynarodowe sławy wokalne. Zajęła w nim ósme miejsce.
Maja Bohosiewicz od kilku lat spotyka się z Tomaszem Kwaśniewskim.

Zobacz także:

Katarzyna Skrzynecka - Anna Wendzikowska - Sonia Bohosiewicz

maja bohosiewicz

Więcej o:

maja bohosiewicz