Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura to żona popularnego polskiego aktora Cezarego Pazury. Para poznała się w pociągu i dosyć szybko stała się nierozłączna. Edyta u boku męża przeszła prawdziwą metamorfozę, zmieniła styl i została menadżerką Cezarego. Edyta Pazura jest mają dwójki dzieci: syna Antoniego i córki Amelii.

Pełne imię i nazwisko: Edyta Pazura, z domu Zając
Data urodzenia: 1988 rok
Rodzina: mąż Cezary, syn Antoni, córka Amelia
Facebook: facebook.com/Edyta-Pazura-667731769988200

Edyta Pazura - lata panieńskie

Kiedy dwudziestoletnia Edyta Zając wsiadała do pociągu na trasie Kraków-Warszawa nie mogła się spodziewać, że ten dzień odmieni jej życie o 180 stopni. A tak się właśnie stało dzięki temu, że ten sam pociąg wybrał znany aktor, Cezary Pazura. Spotkali się przypadkiem w Warsie. Cezarego, przyzwyczajonego do popularności, zaintrygowało, że dziewczyna nie okazała zainteresowania, którego Pazura się spodziewał. Spowodowało to, że znany aktor postanowił poznać bliżej młodziutką blondynkę. Poprosił ją o numer telefonu i następnego dnia spotkali się na lunchu.
Bardzo szybko ich związek wzbudził zainteresowanie prasy. O ich romansie rozpisywały się wszystkie gazety i serwisy plotkarskie. Komentarze w większości były nieprzychylne - komentowano dzielącą ich znaczną różnicę wieku.

Edyta Pazura - druga żona znanego aktora

Edyta i Cezary pobrali się 1 maja 2009 roku. Wkrótce po tym urodziła im się córka Amelia. W 2013 roku na świat przyszło ich drugie dziecko, syn Antoni. Przez pierwsze lata małżeństwa Edyta zajmowała się domem i doglądaniem małych dzieci.
Obecnie Edyta Pazura pracuje w charakterze menadżerki swojego męża. Edyta przywiązuje wagę do wykształcenia. W 2014 roku podjęła studia na trzecim już kierunku.
Edyta Pazura przeszła spektakularną metamorfozę. Zmiana wizerunku przeistoczyła zwykłą dziewczynę z pociągu w gwiazdę brylującą na ściankach. Jej obecne stylizacje są wysmakowane i pozytywnie komentowane. Edyta Pazura podąża za najnowszymi trendami i z dobrym skutkiem czerpie z nich pełnymi garściami.

Zobacz także:

Cezary Pazura - Radosław Pazura - Weronika Marczuk

edyta pazura

Więcej o:

edyta pazura