Pazura pozuje z córką w wannie. Poruszyła ważny problem: Gdy urodziłam pierwsze dziecko, nie czułam wielkiej miłości

Edyta Pazura dodała zdjęcie z najmłodszą córką Ritą. Celebrytka przy okazji poruszyła temat depresji poporodowej i podzieliła się swoimi doświadczeniami.

Edyta Pazura świetnie odnajduje się w roli matki. Razem z Cezarym Pazurą doczekali się trójki dzieci, a żona aktora dogaduje się także z jego córką z pierwszego małżeństwa, Anastazją. Na Instagramie celebrytki to właśnie Amelka, Antoni i Rita są największymi gwiazdami. Tym razem na jej profilu pojawiło się zdjęcie z najmłodszą pociechą. Zostało zrobione podczas ich wspólnej kąpieli w wannie.

Zobacz wideo Edyta Pazura zdradza swoje metody wychowawcze

Edyta Pazura o depresji poporodowej

Pazura stara się na swoich kanałach w mediach społecznościowych poruszać ważne kwestie i problemy, także te związane z macierzyństwem. Tym razem skupiła się na depresji poporodowej i stanie emocjonalnym zwanym baby blues.

Gdy urodziłam pierwsze dziecko, wcale nie czułam wybuchających emocji i wielkiej miłości... Pamiętam, że tuż po narodzinach Amelii podeszłam do jej łóżeczka i powiedziałam: "No dobra, Stara... Teraz musimy się poznać i zaprzyjaźnić”. Nie rozumiałam tych wszystkich opowieści o długim oczekiwaniu na bobasa, sfruwającego wprost do serca matki z małej białej, puszystej chmurki - zaczęła wpis.

Dopiero później poczuła przypływ uczuć do dziecka:

Miłość narodziła się z czasem, a ja potrzebowałam go za każdym razem, aby móc poradzić sobie w nowej sytuacji. Długo myślałam, że jest ze mną "coś nie tak". Dlaczego nie jest tak pięknie, różowo i słodko? - czytamy dalej.
 

W związku z tym razem ze specjalistką nagrała odcinek poświęcony tym stanom emocjonalnym. W komentarzach internautki podzieliły się swoimi przeżyciami i podziękowały jej za to, że poruszyła tak ważne kwestie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.