Piotr Stramowski został bohaterem mema. Wrzucił go na Instagram i rozbawił fanów. Nie obyło się jednak bez politycznego sporu

Piotr Stramowski właśnie został bohaterem mema. Najwyraźniej grafika mu się spodobała, bo pochwalił się nią fanom.

Piotr Stramowski jest jednym z ulubionych aktorów Patryka Vegi, który chętnie angażuje go do kolejnych produkcji. Grał m.in. w filmie "Pitbull. Nowe porządki", gdzie wcielał się główną rolę oficera policji Mariusza Wolkowskiego. Teraz jedna ze scen z jego udziałem stała się inspiracją do stworzenia mema.

Piotr Stramowski, Anna MuchaPiotr Stramowski odpowiada na docinki Anny Muchy w sprawie scen seksu. "Była zadowolona"

Zobacz wideo Czy Piotr Stramowski zagra transwestytę?

Piotr Stramowski bohaterem mema

Aktor pochwalił się memem na swoim profilu na Instagramie. Pierwotnie grafika została opublikowała na fanpage'u "Sekcji Gimnastycznej". Na grafice widzimy jedną ze scen z filmu Patryka Vegi i dialog, który nawiązuje do nowych świątecznych obostrzeń, zgodnie z którymi przy wigilijnym stole prócz mieszkańców danego domu może zasiąść pięć dodatkowych i niemieszkających ze sobą na co dzień osób. Teraz wiele osób zastanawia się, w jaki sposób będzie to egzekwowane, a wyobraźnia podsuwa ludziom ciekawe rozwiązania. Niektórzy żartują m.in. że policja będzie chodzić po domach i sprawdzać, ile osób świętuje. 

- Przenoszą mnie.
- Gdzie?
- To nowy wydział. Wydział do zwalczania wigilii zorganizowanej - czytamy na grafice.
 

Piotrowi Stramowskimu najwyraźniej mem przypadł do gustu, bo nie dość, że do udostępnił na swoim profilu, ale dodał opis do niego nawiązujący.

Z pozdrowieniami dla wszystkich z Firmy! - napisał.

Mem fanów aktora bardzo rozbawił. Zdecydowana większość komentujących opublikowała śmiejące się emotikony. Niektórzy pokusili się również o parę słów zachwytu.

Mem złoto.
Świetne! - pisali fani.

Jeden z internautów postanowił jednak wdać się w dyskusję z Piotrem Stramowskim. Wyraził swoje oburzenie pozdrowieniami dla policjantów, którzy - jego zdaniem - mają "w większości prawicowe poglądy".

Nie musisz mnie martwić, nie wrzucam ludzi do jednego wora. Tak właśnie robi skrajna prawica i m.in. przez takie podejście mamy sytuację w kraju, jaką mamy. Każdy człowiek to indywidualna jednostka - odpowiedział aktor.

Bez politycznych sporów najwyraźniej nigdy nie może się obejść.

Więcej o: