Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, co dalej z jej rolą w "M jak miłość". Podjęła decyzję. Opowiedziała też o powrocie do formy

Barbara Kurdej-Szatan powoli przygotowuje się do powrotu na plan serialu "M jak miłość". Aktorka zdradziła, kiedy rozpoczną się zdjęcia do produkcji TVP oraz przyznała, że ma zamiar zacząć pracować nad swoją sylwetką.

Barbara Kurdej-Szatan pod koniec września urodziła drugie dziecko. Aktorka uwielbia zamieszczać w mediach społecznościowych zdjęcia małego Henryka, który dzięki mamie już stał się prawdziwą gwiazdą Instagrama. Ostatnie fotografie, na których chłopiec prezentuje wachlarz min, rozczuliły internautów. Henryk rośnie jak na drożdżach, a jego mama powoli zaczęła zdradzać fanom swoje plany dotyczące powrotu do aktorskiej pracy.

Aktorka zamierza także wrócić do formy sprzed ciąży. W wywiadzie udzielonym zdradziła, że "Party” planuje zacząć ćwiczyć:

Myślę, że już powinnam zacząć. Już minęły dwa miesiące i zdecydowanie to jest ten czas.
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy

Barbara Kurdej-Szatan wspominała również, że dzięki karmieniu piersiom łatwiej jest jej zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów:

Czuję się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że po prostu matki karmiące łatwiej dochodzą do siebie po ciąży. I rzeczywiście teraz tak jest, że ja już wchodzę we wszystkie moje spodnie, nawet mogę się dopiąć. Z mlekiem mi wychodzą te zbędne kilogramy, pewnie jak przestanę karmić to mi wszystko wróci.

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, kiedy wróci do "M jak miłość"

Fani serialu "M jak miłość" zastanawiają się, kiedy Barbara znów pojawi się w produkcji. Postać Joanny Chodakowskiej, w którą wciela się Kurdej-Szatan, podbiła serca widzów. Aktorka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że zdjęcia zaczną się już na początku nowego roku:

W styczniu wracam na plan "M jak miłość". Cieszę się, że produkcja dała mi możliwość powrotu wtedy, kiedy wspólnie to ustaliliśmy.

Zobacz też: "M jak miłość". Serialowa Joanna będzie miała nie lada dylemat. Pomyli ciążę z nadwagą

Kurdej-Szatan dodała również, że na razie nie ma pojęcia, jak potoczą się losy granej przez nią Joanny Chodakowskiej:

Jeszcze nie wiem, co będzie się działo z moją Asią, ale na dniach powinnam dostać scenariusze.

Czekacie na powrót Barbary do "M jak miłość"?

Więcej o:
Copyright © Agora SA