Barbara Kurdej-Szatan chwali się słodkimi minami syna. Internauci zgodnie przyznali, do kogo mały Henryk jest podobny

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z internautami najnowszymi zdjęciami Henryka. Do kogo podobny jest malec - do mamy, a może do taty?

Barbara Kurdej-Szatan chętnie chwali się w sieci zdjęciami kilkumiesięcznego Henryka. Malec robi furorę w mediach społecznościowych, a fani aktorki czekają na kolejne fotografie i historyjki z życia chłopca. Wiemy już, jakim wózkiem wozi się syn Basi (do najtańszych nie należy), a także, że małżeństwo na razie nie planuje ochrzcić Henia. Teraz dumna mama pochwaliła się jego słodkimi fotkami. Do kogo jest podobny?

Edyta GórniakEdyta Górniak ponownie zabrała głos w sprawie COVID-u. Takich słów nie spodziewali się nawet fani

Zobacz wideo Basia śpiewa Henrykowi kołysankę

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe zdjęcia Henryka

Aktorka udostępniła na swoim Instagramie trzy nowe zdjęcia, których główną gwiazdą jest właśnie Henryk. Malec rośnie bardzo szybko, a jego miny są wprost rozczulające. Na każdej fotografii możemy dostrzec inny humor chłopczyka.

Dobrego dnia, skarbeczki - napisała krótko Barbara Kurdej-Szatan.
 

Internautom bardzo spodobała się ta szybka sesja i licznie dali o tym znać w komentarzach. Fani Kurdej-Szatan nie mogli przestać się zachwycać minami chłopca.

O jeju, jaki słodziak.
Cudowny chłopczyk.
Ale uroczy słodziak - zachwycali się.

Donald Tusk świętuje 42. rocznicę ślubuDonald Tusk świętuje 42. rocznicę ślubu. Na Instagramie pojawiły się archiwalne zdjęcia

Wiele osób dostrzegło również ogromne podobieństwo między mamą a synkiem. To właśnie te komentarze pojawiały się pod postem najczęściej.

Śliczny, na moje oko cała mamunia.
Ale podobny po oczkach bardzo.
Podobny do mamy - pisali.

Wy również uważacie, że Henryk jest podobny do mamy? A może bardziej do taty? Kilka tygodni temu internauci zauważyli podobieństwo w spojrzeniu do Rafała. Basia razem z mężem kupili niedawno nowy apartament w centrum Warszawy i mamy nadzieję, że pochwalą się wystrojem pokoju Henryka.