Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz pokazała twarz syna. Fani oceniają podobieństwo: Spojrzenie Rafała

Wcześniej Barbara Kurdej-Szatan pozowała z synem do zdjęć, ustawiając go tyłem lub bokiem do obiektywu, aby aparat nie uchwycił jego twarzy. W środę przełamała dotychczasowy schemat i udostępniła urocze zdjęcie z małym Henrykiem w pełnej krasie.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał stanowią jedno z najbardziej udanych i zgodnych małżeństw. Zakochani w sobie małżonkowie marzyli o powiększeniu rodziny. O drugie dziecko starali się kilka lat. Aktorka przez długi czas miała problem z zajściem w ciążę ze względu na skutki przebytej boreliozy. Na szczęście w końcu się udało. Dziś są już we czwórkę, a ich profile na Instagramie zalewa fala zdjęć szczęśliwej familii.

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan relacjonuje zabawę męża i córki z psem. My patrzymy na bielutką kuchnię. Na środku stoi wyspa 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi

Choć zarówno Basia, jak i Rafał, chętnie dzielą się z fanami urokami i trudami życia rodzinnego, dotąd żadne z nich nie zdecydowało się na ujawnienie wizerunku syna. Aktorka i wokalista udostępniali zdjęcia z małym Heniem, ale zawsze do zdjęć pozowali tak, by syn na fotografii został uchwycony tyłem lub bokiem. 

CZYTAJ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa u boku męża. "Co podajesz dzidzi, że masz taki relaks?". Aktorka odpowiada z humorem

Barbara Kurdej-Szatan pokazała twarz syna. Fani widzą podobieństwo do ojca

Wszystko zmieniło się w środę, kiedy aktorka opublikowała rozkoszne zdjęcie z synem na rękach. Pierwszy raz nie starała się ukryć jego twarzy i dumnie pozowała u jego boku. Fani docenili tę publikację - polubiło ją prawie 90 tysięcy osób. 

W komentarzach nie zabrakło komplementów pod adresem Henryka, dzielnej mamy i... podobieństwa do taty!

Cudowne zdjęcia. Wszystkiego dobrego dla Pani i synka.
Na pierwszym zdjęciu spojrzenie Rafała! No cudo!
Cały tata! - czytamy.

Zobaczcie zdjęcia. Wy też uważacie, że Henryk jest podobny do Rafała?

 
Więcej o: