Rafał Szatan pozuje z małym Henrykiem. "Wspólne dźwięki z synem". Fani już widzą, do kogo jest podobny

Rafał Szatan opublikował urocze zdjęcie z kilkumiesięcznym synem. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo podobny jest Henryk.

We wrześniu na świat przyszło drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Aktorka urodziła syna, któremu imię nadała jej córka, Hania. Henryk jest dziś oczkiem w głowie znanych rodziców i często pojawia się w ich social mediach. Ostatnio zdjęcie z maluchem wrzucił do sieci piosenkarz. Zabrał Henia do domowego studia muzycznego. Później nucił mu kołysankę.

Meghan Markle, HarryMeghan Markle poroniła. "Ściskając swoje pierworodne dziecko, czułam, że tracę drugie"

Zobacz wideo Rafał Szatan usypia małego Henryczka

Rafał Szatan pozuje z Henrykiem w domowym studio

We wtorek wieczorem Rafał Szatan w wyjątkowy sposób zadbał o swoich instagramowych obserwatorów i opublikował w sieci sporo treści z synem. Najpierw na tablicę wrzucił fotę z Henrykiem, a później na InstaStories pokazał, jak usypia malucha.

Czekaj, tato, pokażę Ci, jak to się robi. Wspólne dźwięki ojca z synem - ekscytował się muzyk w opisie posta.
Ach śpij, kochanie. Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz, dostaniesz. Czego pragniesz, daj mi znać, ja Ci wszystko mogę dać, więc dlaczego nie chcesz spać? - słyszymy z kolei na nagraniach.
 

Zdjęcie bardzo spodobało się internautom, którzy nie szczędzili komplementów. Uznali, że Henio jest podobny do Rafała.

Bardzo podobny do Pana.
Wykapany tatuś. Maluch rośnie.
Cudowny widok ojca z synkiem.

Blanka Lipińska, Barbara Kurdej-SzatanBlanka Lipińska jest w wieku Barbary Kurdej-Szatan. Te gwiazdy mają tyle samo lat

Rafał i Barbara starali się o drugie dziecko przez kilka lat. Kurdej-Szata miała problemy z zajściem w ciążę wywołane boreliozą, na którą zachorowała kilka lat po urodzeniu Hani. Liczne badania, wiara i pozytywne nastawienie pomogły aktorce się nie załamać i dziś cieszy się, że może skupiać się w roli podwójnej mamy. W odróżnieniu od większości show-biznesowych gwiazd, Basia nie ma problemu z pokazywaniem wizerunku pociech w sieci.