Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska jest polską tancerką i blogerką. Ukończyła ASP w Warszawie oraz uczelnię we Florencji. Razem z Ewą Pacułą tworzy bloga. Zrobiło się o niej głośno po tym, jak zaczęła się spotykać z Jarosławem Bieniukiem, mężem zmarłej trzy lata temu Anny Przybylskiej.


Imię i nazwisko: Martyna Gliwińska
Wiek: 26 lat
Miejsce urodzenia: Gdynia
Zawód: tancerka, artystka, blogerka

Kim jest Martyna Gliwińska?

Martyna Gliwińska ukończyła szkołę baletową. Studiowała również na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego oraz na uczelni artystycznej we włoskiej Florencji. Stała się znana w 2016 roku, po opublikowaniu zdjęcia z Jarosławem Bieniukiem. Od tamtej pory w mediach nie brakuje spekulacji na temat związku Gliwińskiej z Bieniukiem. Niedawno Martyna Gliwińska rozpoczęła pracę nad blogiem, który współtworzy razem z Ewą Pacułą.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

Niedawno w mediach pojawiły się informacje o rzekomym związku Martyny Gliwińskiej z Jarosławem Bieniukiem. Jarosław Bieniuk jest piłkarzem, mężem aktorki Anny Przybylskiej zmarłej w 2014 roku. Gliwińska była często widywana z Bieniukiem, jednak żadne z nich nie chciało komentować tego, jaka relacja ich łączy. W wypowiedzi dla „Twojego Imperium” Bieniuk powiedział, że trudno mu określić, czy Martyna jest jego przyjaciółką czy dziewczyną, co spowodowało jeszcze większe zainteresowanie parą. Związek skomentowała również matka Anny Przybylskiej. Pani Krystyna powiedziała, że nie czuje się jeszcze gotowa na to, żeby u boku Jarosława pojawiła się jakaś inna kobieta, jednak życzy mu, żeby ułożył sobie życie po śmierci żony. Przyznała również, że ich relacja jest bardzo dobra, a Bieniuk jest wspaniałym ojcem.
Na początku 2017 roku w mediach pojawiły się informacje, że Gliwińska nie jest już z Bieniukiem, jednak informacje te nie zostały potwierdzone, a Gliwińska wstawiła na jeden z portali społecznościowych zdjęcie z dziećmi Bieniuka, co sugerowałoby, że plotki o rozstaniu nie są prawdą.

martyna gliwińska

Więcej o:

martyna gliwińska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.