Gliwińska przyszła bez spodni. Wachowicz w klasycznym beżu na evencie. My patrzymy na Pieczonkę

11 października gwiazdy zjawiły się na evencie z okazji 11. urodzin serwisu Wizaż. Na ściance nie zabrakło najmodniejszych stylizacji tego sezonu. Uwagę zwróciła Martyna Gliwińska. Kto jeszcze?

11 października polskie gwiazdy miały okazję, aby po raz kolejny zaprezentować się na ściankach. Tym razem licznie zgromadzili się na 11. urodzinach Wizaz.pl. Celebrytki postawiły na najmodniejsze stylizacje tego sezonu. Uwagę zwróciła Martyna Gliwińska, ale spójrzcie tylko na Magdę Pieczonkę. Nie tylko one skradły show. Przyjrzeliśmy się najciekawszym stylówkom tego wieczora.

Zobacz wideo Kasprzyk OSTRO o nowym "Kogel mogel"

Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska wpadła na ściankę i od razu skradła całą uwagę. Tego wieczora zaprezentowała się w bardzo modnej stylizacji, składającej się w białej oversizowej koszuli, którą zestawiła z marynarką w kolorze kości słoniowej. Do tego dobrała modne w tym sezonie kolczyki, jakimi były masywne koła. Całość dopełniły kozaki i mała torebka w odcieniu jasnego beżu.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska kapif

Ewa Wachowicz 

Z kolei Ewa Wachowicz miała na sobie bardzo klasyczny beżowy komplet. Składały się na niego obcisła marynarka oraz spodnie z szeroką nogawką. Do tego dobrała szpilki, ale całą uwagę zwracają dodatki. Postawiła na złote, długie kolczyki. 

Ewa WachowiczEwa Wachowicz kapif

Magda Pieczonka

Magda Pieczonka prezentowała się zjawiskowo w eleganckiej maxi w kolorze écru, sięgającej aż do ziemi. Do tego dobrała długą marynarkę oraz satynowy top. W ręku trzymała beżową torbę. Stylizację dopełniła delikatna biżuteria. 

Magda PieczonkaMagda Pieczonka kapif

Patricia Kazadi

Tego wieczora nie mogło zabraknąć również Patricii Kazadi. Miała na sobie ażurowy zestaw składający się ze spódnicy o długości midi, którą zestawiła jasnym topem. Piosenkarka zarzuciła na siebie białą, oversizową marynarkę. Całość dopełniły czarne szpilki.

Patricia KazadiPatricia Kazadi KAPiF

Lila Janowska

Przeglądając zdjęcia ze ścianki, nie dało się przejść obojętnie obok Lili Janowskiej. Influencerka tego wieczora postawiła na obcisłą, czarną maxi z głębokim dekoltem. Zabrała również o perfekcyjnie wykonany makijaż, który dopełnił tę bardzo prostą stylizację. W ręku trzymała małą, srebrną torebkę.

Na miejscu zjawiła się również Martyna Kaczmarek w krwistej czerwieni. Nie zabrakło również Żabsona, którzy towarzyszył ukochanej Lili Janowskiej. Więcej zdjęć z 11. urodzin Wizaz.pl znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.