Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka to znana makijażystka, stylistka rzęs oraz od niedawna youtuberka. Jest ekspertem w zakresie makijażu w prasie, często pracuje przy produkcjach filmowych, sesjach fotograficznych. Dba o makijaż rzeszy polskich gwiazd np. Dody, Natalii Siwiec, Patrycji Markowskiej czy Mai Sablewskiej.

Imię i nazwisko : Magdalena Pieczonka
Rodzinne miasto: Cieszyn
Zawód: makijażystka
Facebook: facebook.com/magda.pieczonka.makeup
YouTube: youtube.com/user/magdapieczonka

Magdalena Pieczonka - początki kariery

Magdalena Pieczonka pochodzi z Cieszyna i jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Nie obrała jednak ścieżki kariery zawodowej, zgodnej z pierwszym wykształceniem i postawiła na rozwój oraz wykorzystanie swojego największego talentu. Ukończyła szkołę "Agnieszka Broda School of make up". W 2011 roku, na Eska Music Awards wykonała swój pierwszy profesjonalny makijaż. Od tamtego czasu stała się rozpoznawalną i popularną makijażystką, a aktualnie jest jedną z czołowych makijażystek w Polsce. Pracuje i mieszka w Warszawie.

Magdalena Pieczonka - rozkwit kariery

Magdalena Pieczonka osiągnęła wielki sukces w swoim zawodzie i udziela się wszechstronnie, współpracując głównie z mediami oraz osobami publicznymi. Jest stylistką rzęs firmy Nouveau Lashes. Pracuje przy licznych sesjach fotograficznych m.in. dla Viva, Chaos by Marta Boliglova, Levis, pokazach mody oraz przy klipach. Udziela się jako ekspert w dziedzinie makijażu w czasopismach takich jak Show, Make Up Trendy, czy w "Pytaniu na śniadanie", produkcji TVP2. Pracowała również przy wielu produkcjach telewizyjnych np."X-factor", "Mam talent" czy "W obiektywie Justyny Steczkowskiej" oraz produkcjach estradowych. Na swoim koncie ma współpracę z ogromną rzeszą polskich gwiazd, malowała m.in. Katarzynę Figurę, Anię Szarmach, Ewę Farnę oraz wiele innych. Udziela się również w Internecie - ostatnio coraz bardziej intensywnie. Prowadziła cykle instruktażowe dla kilku portali, a na swoim kanale na YouTube pokazuje, jak maluje gwiazdy.

Zobacz także:

Top Model - Paulina Papierska - Joanna Krupa

magda pieczonka

Więcej o:

magda pieczonka

Copyright © Agora SA