Magdalena Pieczonka prezentuje opaleniznę w bikini. Fani: Jak zawsze petarda

Magda Pieczonka to niekwestionowanie jedna z najpopularniejszych makijażystek w Polsce. Choć na co dzień upiększa gwiazdy oraz swoje klientki, sama również zachwyca fanów. Tym razem są pod wrażeniem jej opalenizny.

Magdalena Pieczonka - makijażystka, stylistka rzęs i influencerka. Na tych płaszczyznach celebrytka czuje się jak ryba w wodzie. Bardzo często pomaga przy sesjach zdjęciowych i produkcjach filmowych. Przez wizaż.pl uznawana za Makijażystkę Wszech Czasów, a przez magazyn "JOY" za Beauty Influencer Roku. Z dbałością prowadzi swojego Instagrama, gdzie regularnie wrzuca relacje ze współpracy z innymi celebrytami. Na makijaż pojawiają się u niej takie osoby jak Anna Lewandowska, Jessica Mercedes czy Julia Wieniawa

Magda Pieczonka w bikini

Jak możemy zobaczyć na zdjęciu, influencerka świetnie prezentuje się w czerwonym bikini. Ma piękną opaleniznę, której sekret zdradziła w opisie do zdjęcia. Okazało się, że przed każdym wyjazdem używa pianki samoopalającej. Chętnie poleca to rozwiązanie swoim fanom i dokładnie opisuje proces korzystania z tej metody. Jeżeli spodobał wam się strój makijażystki, to bardzo podobne modele, w różnej kolorystyce, znajdziecie na zalando.pl oraz asos.pl. 

Madziula jak zawsze petarda.
Pięknie wyglądasz!
 

Zauważyliśmy, że Pieczonka obecnie przebywa na wakacjach w Turcji, gdzie zaprezentowała się w kolejnym stylowym komplecie z firmy oneofakind.pl. Podobają wam się stroje makijażystki?

Magdalena Pieczonka w bikini w TurcjiMagdalena Pieczonka w bikini w Turcji Instagram

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłów na swoje tegoroczne kostiumy to z pewnością jest to kolejna propozycja, która śmiało możecie wykorzystać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.