Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes to polska blogerka. Od lat prowadzi bloga o tematyce modowej i life-stylowej. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych szafiarek w Polsce, tuż obok Maffashion czy Kasi Tusk. Bierze udział w większych imprezach dotyczących mody, pojawia się w mediach, występuje w programach rozrywkowych.
Data urodzenia: 1993 r.
Miejsce urodzenia: Niemcy
Imię i nazwisko: Jessica Mercedes Kirschner
FacebooK: Facebook.com/jemerced/
Instagram: @jemerced

Jessica Mercedes: życiorys

Jessica Mercedes Kirschner urodziła się w 1993 roku w Niemczech jako córka Polski i Niemca. Wychowywała się tam, jednak później postanowiła przenieść się do Polski. Już jako nastolatka interesowała się modą.
Swoją popularność zaczęła zdobywać dzięki założonemu przez siebie w 2010 roku blogowi modowemu Jemerced.com. Zamieszczała na nim propozycje stylizacji, prezentowała trendy z wybiegów mody, przybliżając sylwetki modelek, relacje z imprez, pokazów mody, tygodni mody na całym świecie, trendy świata makijażu.
Została doceniona przez ikony świata mody oraz dostrzeżona przez opiniotwórcze środowisko dziennikarzy zajmujących się tematyką mody. Pisały o niej takie magazyny jak: "Vanity Fair", "Vogue", "Grazia", "Elle" czy "Glamour".
Jessica Mercedes wzięła udział w konkursie na redaktorkę zajmującą się modą, organizowanym przez amerykańską edycję "Elle", w którym to doszła do finału. Dzięki konkursowi miała okazję polecieć do Nowego Jorku i poznać wiele wpływowych osób świata stylu.
Autorka bloga niejednokrotnie przedstawiała na swoim portalu stylizacje złożone z niezwykle drogich elementów, co wywoływało liczne pytania o jej dochody. Jessica Mercedes zdradziła jednak, że większość tego rodzaju rzeczy otrzymuje w prezencie od wielkich domów mody, projektantów, którzy widzą w niej kreatorkę i promotora nowych trendów. Ponieważ zdobyła rzeszę fanów, przedstawiciele marek traktują ją jako jeden z ważnych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów.
Jessica Mercedes jest orędowniczką rozsądnego podejścia do kwestii mody, które polega na tym, że to moda ma służyć człowiekowi, podkreślając jego osobowość, tożsamość i styl, a nie go kreować.

Jessica Mercedes: życie prywatne

Jessica Mercedes ma młodszego brata. Justin Kirschner brał udział w polsatowskim show "Hell's Kitchen", jednak odpadł w szóstym odcinku.

Zobacz także:

Honey - Macademian Girl - Zosia Cudny

jessica mercedes

Więcej o:

jessica mercedes

Copyright © Agora SA