Gwiazdy kochają do nich chodzić, a jak sami wyglądają? Ulubione fryzury fryzjerów gwiazd

W kwestii fryzur ufają im największe polskie gwiazdy. Do kogo chodzą Julia Wieniawa, Jessica Mercedes czy Katarzyna Figura, by zadbać o swoje włosy?

Czeszą ich na wielkie wyjścia i czerwone dywany, a także spełniają marzenia o szalonej fryzurze. Wygląd w przypadku gwiazd często jest bardzo ważny, dlatego w stylistach fryzur spoczywa ogromna odpowiedzialność. Polskie celebrytki i celebryci chętnie chwalą się zmianami na swoich głowach, a jak wyglądają i na jakie trendy stawiają osoby trzymające nożyczki? Poznajcie zaufanych fryzjerów, których odwiedzają znani i lubiani.

Zobacz wideo To ta już sławna fryzura Jessiki Mercedes

Gwiazdy kochają do nich chodzić, a jak sami wyglądają? Ulubione fryzury fryzjerów gwiazd

Marta Zawiślańska

Marta jest jedną z najbardziej rozchwytywanych stylistek fryzur. Czeszą się u niej między innymi Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Sonia Bohosiewicz, Olga Frycz czy Karolina Pisarek. Jej kalendarz jest wypełniony kilka miesięcy wprzód i trzeba mieć niezłego farta, aby umówić się do niej na cięcie czy farbowanie. Marta stawia za to na brązowe, lekko pofalowane włosy i delikatną grzywkę w francuskim stylu.

 

Kajetan Góra

Kajetan doskonale wie, jak zadbać o swoje sławne klientki. Nie straszne są mu włosy zniszczone, a gwiazdy chętnie wracają do jego salonu. Wśród nich znajdują się Ania Świątczak, Mandaryna czy Joanna Liszowska. Fryzura samego stylisty jest bardzo rozpoznawalna, bowiem Kajetan ma czarne włosy niemal do pasa.

 

Damien Koba

Zastanawialiście się kiedyś, kto czesze Karolinę Gilon i uczestników "Love Island"? Tak, to właśnie Damien. Chłopak jest ulubionym fryzjerem polskich influencerek, w tym Honoraty Skarbek, Sylwii Madeńskiej czy Sylwii Przybysz. Sam Koba stawia na krótkie cięcie i rozjaśnione włosy.

 

Jaga Hupało

Kolejną fryzjerką, którą uwielbiają gwiazdy jest Jaga Hupało. Jej salon odwiedzają Natalia Przybysz, Robert Biedroń, Katarzyna Figura i Aneta Kręglicka. Stylistka ma również bardzo rozpoznawalną fryzurę, czyli długie czarne włosy i ciężką grzywkę.

 

Chcielibyście odwiedzić któryś z salonów fryzjerów gwiazd?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.