Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to polska aktorka telewizyjna i filmowa. Zaczynała karierę jeszcze jako nastolatka w serialu "Rodzinka.pl". Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w kraju i jedną z najlepiej zarabiających bardzo młodych gwiazd polskiego showbiznesu.

Imię i nazwisko: Julia Wieniawa-Narkiewicz
Data urodzenia: 23 grudnia 1998
Miejsce urodzenia: Warszawa
Instagram: @juliawieniawa
Wzrost: 161 cm
Związki: 2017-2018 Antoni Królikowski, 2019 Aleksander Milwiw-Baron

Julia Wieniawa - kariera

Julia Wieniawa zaczynała swoją karierę od występów na deskach w Teatrze Muzycznym "Roma". W 2012 roku, mając zaledwie 14 lat, rozpoczęła pracę na planie serialu "Rodzinka.pl", w którym występuje nadal. Wciela się tam w rolę Pauli, dziewczynę Kuby Boskiego.
Julia Wieniawa otrzymała również mniejsze role w serialach "Klan", "Pielęgniarki", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Druga szansa", "W rytmie serca" i "Za marzenia".
Lata 2018 i 2019 może zaliczyć do najbardziej udanych w karierze. To wtedy otrzymała drugoplanowe role w filmach u Patryka Vegi. W 2019 otrzymała jedną z trzech głównych ról w serialu telewizji Polsat pt. "Zawsze warto".

Julia Wieniawa - życie prywatne

Julia Wieniawa przez ponad rok związana była z aktorem Antonim Królikowskim. Para rozstała się w 2018 roku. Aktorka na początku roku 2019 zaczęła spotykać się z "Baronem" Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para rozstała się w sierpniu 2019 roku.

Julia Wieniawa - kampanie reklamowe

Julia Wieniawa stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma reklamy dla firm Deichmann, NeoNail, Plus i Orange. Za pośrednictwem Instagrama Julia Wieniawa właściwie codziennie reklamuje kolejne produkty kosmetyczne. Ponoć stawki aktorki za jeden post w 2019 roku sięgnęły nawet 30 tysięcy złotych.

julia wieniawa

Więcej o:

julia wieniawa