Mamy stare zdjęcia Caroline z "Love Island". Miała czarne włosy i wyglądała zupełnie inaczej! Ale zmiana

Caroline z "Love Island" niedawno założyła konto na Instagramie, dlatego znajdują się tam wyłącznie aktualne zdjęcia. Dotarliśmy jednak do archiwalnych ujęć uczestniczki, na których wygląda zupełnie inaczej.

Caroline z "Love Island" jest jedną z najbardziej zaskakujących postaci tej edycji. Dosyć szybko związała się z Mateuszem, jednak większość uczestników podchodziło do niej sceptycznie. Wydawało się, że nie tak łatwo będzie jej się otworzyć ze względu chociażby na to, że nie jest z Polski i może mieć barierę w postaci nieznajomości języka. Ostatecznie jednak należy do grona najbardziej lubianych osób w programie. Sympatia przekłada się na zainteresowanie jej prywatnym życiem i kontami w mediach społecznościowych. Nie ma jednak w sieci zbyt wielu informacji, a jej profil na Instagramie powstał zaledwie dwa miesiące temu. Dotarliśmy jednak do starych zdjęć, na których wygląda zupełnie inaczej.

Caroline z "Love Island" bardzo się zmieniła

Obecnie na koncie na Instagramie Caroline z "Love Island" znajduje się 15 postów - na podstawie oznaczonej lokalizacji widać, że zostały zrobione w różnych krajach. Nic dziwnego - dziewczyna pochodzi z Kanady, studiowała w Stanach Zjednoczonych, ale ma rodzinę w Polsce. Poza tym niewiele wiadomo na temat jej dotychczasowego życia, trudno też odnaleźć takie informacje w sieci.

Ale znaleźliśmy jej profil na stronie exploretalent.com. Zamieszczone tam zdjęcia pochodzą z czasów, gdy chciała jeszcze zostać modelką. Miała wówczas ciemne włosy i uroczy wyraz twarzy, a fotografie robiła sobie sama w domu. Pisała, że kocha pozować i interesują ją różne typy zleceń. 

Caroline z 'Love Island'Caroline z 'Love Island' exploretalent.com/carolinejuchniewicz

Widać, że konto Caroline powstało już kilka dobrych lat temu. Musimy jednak przyznać, że bardzo się zmieniła, ale wciąż łatwo w niej dostrzec dziewczynę, którą poznaliśmy w programie.

Caroline z 'Love Island'Caroline z 'Love Island' exploretalent.com/carolinejuchniewicz

Ciekawa zmiana?

Zobacz też: "Love Island". Uczestnicy jednogłośnie wskazali parę, która ma opuścić program. "Twoje zachowanie jest brakiem szacunku"

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szkole [Koło Plotka Extra]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.