Na językach

Na językach

"Na językach" to program produkowany dla stacji TVN. Prowadzącą program jest Agnieszka Szulim. Program należy do gatunku rozrywkowych. Prowadząca wraz z zaproszonymi do studia gośćmi zajmuje się omawianiem wydarzeń ze świata show-biznesu.

Typ: program rozrywkowy
Stacja: TVN
Data emisji: poniedziałki, godz. 22:30
Ilość sezonów: siedem
Facebook: facebook.com/najezykachprogramtvn/

"Na językach" - program stacji TVN

Program "Na językach" to projekt stacji TVN. Ma on format rozrywkowy. Prowadząca programu wraz z zaproszonymi do studia komentatorami rozprawia się z plotkami ze świata show-biznesu. Ukazują oni kulisty tego świata, które na co dzień są niewidoczne dla zwykłego widza. Podsumowują wydarzenia z poprzedniego tygodnia, analizują najciekawsze z nich. Z tego programu można dowiedzieć się o kulisach eventów, na które gromadnie przybywają największe polskie gwiazdy czy o przebiegu after-party towarzyszących najważniejszym galom w Polsce.
Widzowie oglądający program "Na językach" zawsze podążają za najnowszymi nowinkami z życia gwiazd. Dla prowadzącej i jej kolegów ze studia nie ma tajemnic i żadne wydarzenie ze świata show-biznesu nie przejdzie nieskomentowane. Każdy nowy związek gwiazd, romans czy rozstanie są wnikliwie analizowane i rozkładane na czynniki pierwsze. W "Na językach" omawiane są śluby i rozwody celebrytów. Wszystkie historie z okładek gazet są szeroko komentowane.

"Na językach" - prowadząca i komentatorzy

Od początku istnienia programu prowadzącą jest Agnieszka Szulim. To dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem, która doskonale zna środowisko, nad którego problemami się pochyla.
"Na językach" nie mogłoby się obejść bez grona komentatorów o ciętych językach i ciężkim dowcipie. Nie oszczędzają oni nikogo.
W pierwszych sezonach "Na językach" wśród komentatorów zasiadali: Karolina Korwin-Piotrowska, Ewa Wojciechowska, Katarzyna Siedlecka i Joanna Kraińska oraz Mikołaj Lizut.
W 2016 roku skład się zmienił. Katarzyna Siedlecka i Joanna Kraińska opuściły program, a dołączyły do niego Agnieszka Jastrzębska i Barbara Pasek.

Zobacz także:

Karolina Korwin Piotrowska - Agnieszka Szulim - Kuba Wojewódzki

na językach

Więcej o:

na językach