"Love Island". Odnaleźliśmy profil Laury na Instagramie. Wygląda zupełnie inaczej niż w programie

Niedawno do ekipy z "Love Island" dołączyła Laura. Sprawdziliśmy jej profil na Instagramie i wydaje się, jakbyśmy patrzyli na zupełnie inną osobę niż ta, którą poznaliśmy w programie.

Laura w tym tygodniu dołączyła do willi w "Love Island" i powoli zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem fanów show. Ma profil na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 22 tysiące osób. Jej zdjęcia są sporym zaskoczeniem, bo na niektórych zupełnie nie przypomina siebie. 

Laura z "Love Island" na Instagramie wygląda inaczej

Laura z "Love Island" była jedną z pięciu dziewczyn, które spędziły kilka dni z uczestnikami w Casa Amor. Po tym czasie panowie mogli zdecydować, czy zabiorą ze sobą do willi którąś z nowo przybyłych. Wszyscy trzymali się swoich wyborów poza Maćkiem, który zdecydował się postawić właśnie na relację z Laurą i tym samym przedłużył jej pobyt w programie. Para nie dogaduje się najlepiej. Coraz większe spięcia między nimi sprawiają, że widzowie zaczęli szukać informacji na temat Laury w sieci. Obecnie ma już na Instagramie sporą grupę obserwatorów. To nas nie dziwi, ale to, co znajduje się na jej koncie już tak.

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Na instagramowych zdjęciach Laura zupełnie nie przypomina osoby, którą zobaczyliśmy w "Love Island". I nie jest to z pewnością kwestia pozy czy wybrania "dobrego" profilu, a raczej licznych upiększeń w postaci filtrów i poprawek w programach graficznych. Na kilku ujęciach ma nienaturalnie, "kocie" oczy, podłużną i wygładzoną twarz i niesamowicie białe zęby. 

 

Też dostrzegacie tę różnicę między Laurą na Instagramie, a Laurą w programie?

Zobacz też: "Love Island". Stella wybrała Piotra zamiast Cezarego. Fani są pewni, że pożałuje: Sama się stresowałam jego spojrzeniem

ZBIÓRKA PLOTKA

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.