Znamy nowe uczestniczki "Love Island". To z nimi zamieszkają panowie. Jedna lubi odbijać partnerów koleżankom!

W "Love Island" w Polsacie zbliża się tydzień, który może odmienić wszystko. Przez kilka dni panowie będą mieszkać w willi Casa Amor z nowymi uczestniczkami. Poznajcie je.

W najnowszym odcinku "Love Island" w Polsacie będzie się działo. Panowie otrzymają wiadomość i okaże się, że muszą się szybko spakować i opuścić dotychczasowy dom. Czeka na nich zupełnie nowe lokum - Casa Amor - a w nim aż pięć nieznajomych dziewczyn. Co o nich wiemy?

Nowe uczestniczki "Love Island"

W "Love Island" w Polsacie dojdzie do sytuacji, która nigdy wcześniej nie miała miejsca w polskiej odsłonie show. Nie dość, że męska część grona będzie musiała opuścić willę i udać się do słynnego obiektu Casa Amor, to na miejscu dowie się, że spędzi tydzień w towarzystwie pięciu nowych dziewczyn. Produkcja ujawniła (w specjalnej aplikacji pozwalającej śledzić życie Wyspiarzy na bieżąco) już garść szczegółów na temat każdej z nich. 

Natalia to 21-letnia studentka zarządzania, która w wolnym czasie spełnia się w roli hostessy i modelki. Była w trzyletnim związku, jednak od roku jest singielką. 

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Kolejną uczestniczką, która zasili ekipę, jest 26-letnia Magda, mieszkanka Londynu. W przeszłości zdarzało jej się odbić faceta koleżance, dlatego mieszkanki willi powinny być czujne. 

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Sandra ma 26 lat i niedawno zakończyła związek. Zawodowo zajmuje się modelingiem i jest kosmetologiem, jednak jej pasja to też urządzanie wnętrz. Szuka zabawnego, wysokiego i dobrze zbudowanego mężczyzny. Czy dostrzeże kogoś takiego wśród obecnych uczestników? Przekonamy się.

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Aneta ma 28 lat i pochodzi z Olsztyna, ale obecnie mieszka w Hamburgu. Uważa, że nadaje się na żonę, ale jej najdłuższy związek dotychczas trwał dwa lata. Szuka partnera, na którym zawsze będzie mogła polegać, lojalnego i kreatywnego. 

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

22-letnia Laura ceni sobie szczerość, jednak wolałaby nie udać się na pierwszą randkę na basen. Kieruje się w życiu złotą zasadą - chce żyć w zgodzie ze sobą.

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Dziewczyny mają szansę zagrozić obecnym mieszkankom willi? 

Zobacz też: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" znów razem? Komentarz tancerki wymowny: Stara miłość nie rdzewieje

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.