"Love Island". Arsen zdecydował, z kim chce być. Czarne chmury w relacji Zery i Maćka. Dogadają się?

W "Love Island" znów emocje - Arsen wreszcie podjął decyzję, z którą partnerką chce dalej rozwijać relację. Ania zastanawia się, czy dalej ma szansę znaleźć miłość w programie.

Pod koniec tygodnia w "Love Island" w Polsacie odbyło się przeparowanie. Mateusz wybrał Caroline, Piotr - Walerię, Piotr - Stellę, Maciek - Zerę, Marcin - Angelę, a nowy uczestnik - Anię. Każdy duet miał teraz czas na bliższe poznanie. Niektórzy członkowie ekipy nie są zachwyceni swoją parą, dlatego w najnowszym odcinku doszło do kilku przykrych sytuacji. 

Zobacz wideo Za kim z "Love Island" nie tęskni Magda Karwacka? [Koło Plotka]

Sylwia Madeńska i Mikołaj JędruszczakSylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak razem? "Stara miłość nie rdzewieje"

"Love Island". Arsen wybrał Angelę

Caroline i Mateusz z "Love Island" w Polsacie już od kilku tygodni tworzą parę i widać, że mają się ku sobie. Teraz po raz drugi wylądowali w kryjówce, czyli miejscu, w którym mogą spędzić ze sobą czas sam na sam. Były romantyczne masaże, doszło też do poważnej rozmowy, podczas której obydwoje przyznali, że ich odmienne charaktery pomagają im się porozumieć.

 

Uczestniczki od rana próbowały się dowiedzieć, co siedzi w głowie nowego uczestnika, Arsena. Zarówno Ania, jak i Angela są nim zainteresowane i chciałby wiedzieć, kogo wybierze na następnym parowaniu. Próbowały wybadać grunt na wspólnym śniadaniu, które przygotowały dla chłopaka. On jednak nie był szczególnie chętny do rozwijania tej kwestii. Żadnej innej poza tym też.

Opowiadaj o tym swoim sporcie i pasji - zagadnęła Ania.
Nie chce mi się o tym gadać - odpowiedział Arsen.
To może o związkach? - próbowała znowu.
Też nie mam ochoty.

Później chłopak zastanawiał się głośno czy można kochać dwie osoby jednocześnie. Angela skwitowała to krótko: To dla nas temat na czasie. Mimo że nie ma zbyt stabilnego gruntu i nie wie, czy dalej utrzyma się w programie, zdecydowała się powiedzieć też swojemu obecnemu partnerowi, Marcinowi, że nic z tego nie będzie.

No, chyba nam to nie idzie - zaczął on.
No na pewno. Mega to nie idzie. Jak mi powiedziałeś, że Dominika cię denerwuje, dlatego wybrałeś mnie, ale mnie to trochę zbiło z tropu. To nie było fajne - dodała ona.

Chwilę później chłopak wyznał jednak Ani, że wybiera Angelę.

Fajnie mi się rozmawia z tobą również, ale jakbyśmy się zatrzymali, gadałem z Angelą i ona się otworzyła przede mną i coś tam mogłoby wyjść. Ona też jest zamknięta, bo jestem z tobą w parze - wyjawił.

"Love Island". Problemy u Stelli i Piotra 

Zgrzyt pojawił się również w relacji Stelli i Piotra. Do willi wkroczyła Karolina Gilon, która czytała uczestnikom komentarze internautów na ich temat. Uważają, że Piotr wciąż sprawia, że partnerka powinna - jego zdaniem - go ciągle przepraszać. Po oczytaniu para była mocno zmieszana i widać było, że nie czują się najlepiej.

Trochę się wkurzyłem, bo ja mam gdzieś, co ktoś o mnie myśli. Ale znam ciebie i wiem, że ty to rozkminiasz i ja mam sumienie czyste, ale nie chce, żeby to wpływało na naszą relację.

Czarne chmury pojawiły się też w relacji Zery i Maćka. O swoich problemach opowiedzieli kolegom z programu.

Ciągle słyszę: Spróbuj go rozkręcić. Ale on po prostu taki jest - mówiła Zera do Piotra.
Ona chce się popisać w towarzystwie i próbuje mnie zmienić - zwierzył się Maciek Ani.

Ostatecznie zdecydowali się porozmawiać sam na sam i wyrzucili sobie wzajemne żale. Zera wyznała, że nie spodobało jej się, że partner rozmawia z Anią, a jemu - że ona ośmiesza go w towarzystwie. Myślicie, że mają szansę się dogadać?

Mateusz ustawia Caroline: Musisz tego... Mniej trochę jeść"Love Island". Mateusz ustawia Caroline: Musisz tego... mniej trochę jeść

Zobacz też: "Love Island". Nowa uczestniczka nieźle namieszała. Widzowie zadecydowali, która para opuści willę

Więcej o: