Karolina Gilon

Karolina Gilon

Karolina Gilon jest polską modelką, aktorką, wokalistką, wizażystką i prezenterką. Stała się znana szerszej publiczności za sprawą wystąpienia w programie „Top model”, w którym zajęła czwarte miejsce. W mediach śledzone są zmagania modelki z utrzymaniem szczupłej sylwetki, którą osiągnęła w „Top model”.

Imię i nazwisko: Karolina Gilon
Wiek: 28 lat
Miejsce urodzenia: Mrągowo
Zawód: modelka, makijażystka, aktorka, dziennikarka, wokalistka
Facebook: facebook.com/karolina.gilon
Instagram: @karolinagilonofficial

Karolina Gilon – kim jest?

Pierwszy raz w mediach Karolina Gilon pojawiła się w programie „Miłość na bogato”. Następnie w 2015 roku Gilon wzięła udział w piątej edycji programu rozrywkowego „Top model”. Karolina razem z inną modelką Magdaleną Stępień – Kolesnikow zajęła czwarte miejsce. Karolina pochodzi z Mrągowa, jednak przeprowadziła się do Warszawy aby rozpocząć karierę. Modelka zajmuje się również wizażem, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest promotorką imprez. Jej znakiem charakterystycznym są liczne tatuaże.

Karolina Gilon – zmagania z wagą

Modelka po udziale w programie „Miłość na bogato” schudła około 15 kg. Pytana o to jak tego dokonała przyznała, że nie je mięsa, ponieważ aby skutecznie schudnąć powinna przede wszystkim ograniczać ilość spożywanego tłuszczu. Poza tym rozpoczęła intensywne ćwiczenia crossfitowe i na siłowni. Karolina Gilon kontynuowała utratę wagi podczas programu „Top model”. Modelka od początku rywalizacji była jedną z mocniejszych kandydatek do otrzymania tytułu najlepszej modelki piątej edycji programu. Karolina sprawdzała się idealnie jako fotomodelka, jednak jako modelka wybiegowa miała pewne problemy. Projektanci oraz jurorzy podczas występów Karoliny Gilon na wybiegach mieli zarzuty do je kobiecych kształtów, wydatnego biustu i bioder. Po programie modelka przyznała w jednym z wywiadów, że przytyła kilka kilo ponieważ nieco odpuściła sobie rygorystyczną dietę i częste treningi na siłowni.

karolina gilon

Więcej o:

karolina gilon

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.