"Love Island". Mateusz wtrąca się w nawyki Caroline: Musisz tego... mniej trochę jeść

Mateusz i Caroline po przeparowaniu znowu są razem. Wyspiarz zdecydował się poprawić nawyki żywieniowe dziewczyny... Kazał jej przestać jeść.

Dwa odcinki temu w "Love Island" odbyło się przeparowanie. Wydawać by się mogło, że wszystko zakończy się powrotem do domu Ani i Dominiki. W kolejnym odcinku do willi w Hiszpanii dołączył jednak nowy uczestnik, Arsen, który wybrał właśnie Anię. Dominika opuściła program, a Angela została singielką. Dziewczyna zaczęła walczyć o względy sportowca. 

'Love Island'. Daniel opuścił willę, a Karolina Gilon zorganizowała przeparowanie"Love Island". Jeden z uczestników opuścił willę. Karolina Gilon zrobiła przeparowanie

Mateusz każe przestać Caroline jeść: Mnie jako jej chłopakowi nie przeszkadza to, jak wygląda

Mateusz zaczął nagle troszczyć się o wygląd i zdrowie Caroline i zamiast najpierw porozmawiać z zainteresowaną, zdecydował się poprosić o pomoc koleżanki. Najpierw zaczepił Walerię.

Zmotywujcie trochę Caroline, żeby faktycznie nie podjadała w nocy. No podjada troszeczkę, robi jakieś granole, jakieś tosty. Ona robi to bardzo subtelnie - mówił Mateusz.

Zdziwiona Waleria zapytała wyspiarza, czy Caroline próbuje schudnąć. 

Ona nie chce, ale wiesz, ja też muszę na to uważać, bo ja też mam taki brzuch do przodu troszeczkę - dodał.

Mateusz zapytany, czy Caroline dużo je, chyba nie był przekonany co do swojej odpowiedzi... Dopiero później zdecydował się pogadać z Caroline.

'Love Island'. Widzowie zdecydowali która para opuści program"Love Island". Widzowie zadecydowali, która para opuści willę

Musisz tego... Mniej trochę jeść. No chodzi o to, że wiesz, żeby nie jeść bez sensu o dwunastej w nocy granoli. Zjesz normalnie kolację o dwudziestej i idziesz spać o dwunastej, to masz cztery godziny i to przetrawisz, a nie idziesz spać z pełnym brzuchem. Potem ci  jelita puchną. Wiesz, akurat ja w tych sprawach się orientuję, no bo przygotowywałem się do zawodów, więc... - wyjaśniał uczestnik. 

Caroline próbowała wytłumaczyć chłopakowi, że podjada w nocy, bo nie zjadła obiadu, ale on szerzył swoje teorie dalej, angażując w rozmowy coraz większe grono. Mateusz próbował wytłumaczyć reszcie wyspiarzy, co ma na myśli, tłumacząc, że płatki owsiane są przetworzone i niezdrowe. Tą przemową zdecydowanie rozbawił sportowca Arsena. Nikt nie traktował go poważnie, a Caroline próbowała mu wyjaśnić, że nie ma naturalnie takiej sylwetki, jak Polki, ale totalnie jej to nie obchodzi.  

Mnie jako jej chłopakowi nie przeszkadza to, jak wygląda - dodał Mateusz, pogrążając się jeszcze bardziej.

Całe szczęście, że Caroline jest pewna siebie i zna swoją wartość...

Zobacz wideo Rafał z "Love Island" o zerwaniu z Olą

'Love Island'"Love Island". Między Maćkiem i Anią w końcu zapłonął "ogień"