"Love Island". Między Maćkiem i Anią w końcu zapłonął "ogień". Do programu weszła nowa uczestniczka

Za nami kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości", który tym razem przyniósł sporo niespodzianek. Już na początku atmosfera między Maćkiem i Anią zrobiła się naprawdę gorąca. Na dodatek do programu weszła nowa uczestniczka.

W środowym odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości" poznaliśmy nową uczestniczkę. W hiszpańskiej willi pojawiła się Angela Dańczak, obok której wielu wyspiarzy na pewno nie przejdzie obojętnie. Emocje wzbudził jednak już sam początek odcinka, kiedy Maciek postanowił zawalczyć o Anię. 

Między Maćkiem i Anią zapłonął "ogień"

W środowym odcinku "Love Island" okazało się, że Maciek ma poważny problem z tym, że został singlem. Podczas poprzedniego parowania jego dotychczasową partnerkę Anię wybrał Jeremiasz. Jak się okazało, Maciek postanowił zawalczyć o dziewczynę, co tylko podgrzało atmosferę. 

To jeden wielki rollercoaster uczuć - stwierdziła Ania po kilku gorących pocałunkach z Maćkiem.

Ta sytuacja wyraźnie nie spodobała się Jeremiaszowi, który postawił sprawę jasno. Zapytał Anię, czy przed jego wejściem do programu Maciek też okazywał jej uczucia. 

Między nami było wyczuwalne napięcie. Wszedłeś ty, wydarzyło się przeparowanie, a między mną a Maćkiem coś pękło. Teraz jest między nami ogień - przyznała Ania.
 

Angela Dańczak namiesza wśród wyspiarzy?

W ostatnim odcinku panowie świętowali Dzień Mężczyzny. Główną atrakcją wieczoru był pokaz, podczas którego dziewczyny pokazały się w samej bieliźnie. Przy tej okazji do programu weszła nowa uczestniczka. Angela Dańczak od razu zwróciła na siebie uwagę wyspiarzy. 

Wizualnie jest megakotem - stwierdził Dawid.
Dla mnie to mocna dziesiątka - powiedział Marcin.

Angela Dańczak to 25-latka z dość pokaźnym gronem fanów. Jeszcze przed rozpoczęciem przygody z programem "Love Island. Wyspa miłości" na Instagramie obserwowało ją ponad 160 tys. osób.

Jeżeli chodzi o podryw, to lubię pokazać pazurki. Facet powinien być przystojny i ambitny. Przygotujcie się na moją energię - zapowiedziała nowa uczestniczka.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.