Co łączy Oliwię z "Love Island" i Kamila z "Hotelu Paradise"? Wspólny wypad w góry, sugestywne opisy...

W ciągu ostatniego tygodnia na profilach na Instagramie Kamila z "Hotelu Paradise" i Oliwii z "Love Island" pojawiło się mnóstwo ujęć ze wspólnego wypadu w góry. Co ich łączy?

Kamil z "Hotelu Paradise" i Oliwia z "Love Island" szaleli ostatnio na quadach w Zakopanem. Wspólne ujęcia sprawiły, że zaczęliśmy zastanawiać się, czy ich zachowanie to tylko koleżeńskie zaczepki. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Czy jest coś, czego Kamil żałuje w związku z udziałem w "Hotel Paradise"?

Kamil z "Hotelu Paradise" i Oliwia z "Love Island" razem?

Zarówno Kamil z "Hotelu Paradise", jak i Oliwia z "Love Island" zadebiutowali w telewizyjnych programach niemal w tym samym czasie. Nie mieli okazji się jednak poznać, bo on występował w show TVN7, a ona Polsatu. Obserwując jednak losy innych uczestników reality-show widać, że podobne okoliczności związane z początkami medialnej kariery sprawiają, że ich drogi się przecinają.

Tak było m.in. z Agą z "Love Island' i Mattem z "Hotelu Paradise", którzy są obecnie parą. Być może w przypadku Oliwii i Kamila początki miłości będą wyglądać podobnie? Ich ostatnie zdjęcia wskazują, że wybrali się na wczasy ze znajomymi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na zamieszczonych ujęciach widać, że świetnie się razem bawią, a ciągłe uśmiech i sugestywne teksty mogą oznaczać, że przypadli sobie do gustu.

Oliwia z 'Love Island' i Kamil z 'Hotelu Paradise'Oliwia z 'Love Island' i Kamil z 'Hotelu Paradise' instagram.com@kamil.hotelparadise2

Jeździli razem na quadach i widać, że szaleństwa w śniegu bardzo ich do siebie zbliżyły. Kamil udostępniał zdjęcia z roześmianą uczestniczką, a w opisach nie zamierzał ukrywać, że dobrze się bawi z Oliwią. 

Ona jest szalona, ale mi się to podoba - czytamy na jednym ze zdjęć.

Na innym ujęciu widać z kolei podpis "dziewczyna Bonda". U Oliwii również nie brakowało wspólnych fotografii. Na jednym z nich wyspiarka siedzi na quadzie, a nogę ma wygodnie rozłożoną na udzie Kamila.

Kamil z 'Hotelu Paradise' i Oliwia z 'Love Island'Kamil z 'Hotelu Paradise' i Oliwia z 'Love Island' instagram.com@knapekoliwia

Przypomnijmy, że ostatnio Oliwia z "Love Island" poinformowała o rozstaniu z Mikołajem. Myślicie, że ma szansę związać się z Kamilem?

Zobacz też: "Love Island". Pierwsze straty - odpadła uczestniczka "o charyzmie śniętej ryby". Fani zgodni: WRESZCIE

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.