Stella z "Love Island" schudła 18 kilogramów. Wyśmiewali ją w szkole. "Mówili na mnie Stella Nutella"

Stella z programu "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie przyznała, że przeszła w ciągu kilku lat sporą przemienę, która rozpoczęła się od zrzucenia prawie 20 kilogramów.

Kilkanaście dni temu wystartował trzeci sezon "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie. Poznaliśmy uczestników i pierwsze pary. Do ekipy wciąż dołączają nowe osoby i na wyspie robi się coraz ciekawiej. W pierwotnym składzie znalazła się Stella. Dziewczyna na początku wspomniała, że przeszła sporą metamorfozę - okazuje się, że nie chodziło jej o ingerencje chirurgiczne na twarzy, a o zrzucenie 18 kilogramów.

'Love Island. Wyspa miłości' Piotr i Stella"Love Island". Do ekipy dołączył Piotrek. Były zabawy w kisielu i pierwsze pocałunki

Stella z "Love Island. Wyspa miłości" sporo schudła

Stella z "Love Island. Wyspy miłości" przyznała, że jakiś czas temu zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku i poczyniła kilka kroków, które sprawiły, że dziś może się pochwalić wyćwiczoną sylwetką. Nie zawsze tak było - w dzieciństwie była krytykowana przez rówieśników wyśmiewających jej tuszę.

Zobacz też: "Love Island". Trzeci sezon dopiero się zaczął, a internauci już nie mają litości. W komentarzach burza. "Sztywny start"

Zdarzyło się, że ktoś sprawił mi przykrość. Zmotywowało mnie to do bycia atrakcyjną. Zaczęło się to już w latach szkolnych. Mówili na mnie "Stella Nutella". Teraz mnie to bawi, ale wtedy było mi smutno - powiedziała w rozmowie z portalem "Pomponik".
 

Kilka lat temu Stella przerzuciła się na zdrowsze jedzenie i zaczęła ćwiczyć. Zmiana nawyków sprawiła, że uczestniczka schudła 18 kilogramów.

Byłam takim grubaskiem. Któregoś dnia powiedziałam sobie: dobra, zaczynamy coś robić. Zaczęłam od diety, a później zaczęłam trenować. Następnie przerodziło się to w moją pasję i hobby.

Oliwia i Mikołaj z 'Love Island'"Love Island". Oliwia i Mikołaj nie są już razem! Wreszcie zabrali głos

Pochwalamy zmianę nawyków - najważniejsze, żeby dobrze czuła się w swoim ciele i żyła w zgodzie ze sobą. Spodziewaliście się, że przeszła taką metamorfozę? Więcej zdjęć uczestniczki znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz wideo Za kim z "Love Island" nie tęskni Magda Karwacka? [Koło Plotka]
Więcej o: