"Love Island". Trzeci sezon dopiero się zaczął, a internauci już nie mają litości. W komentarzach burza. "Sztywny start"

Producenci trzeciej edycji "Love Island" nie mają powodów do radości. Format nie podoba się sporej części widzów. Największy zarzut? Chodzi o dobór uczestników.

Polsat ruszył z trzecią edycją "Love Island". Spodziewano się, że show będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem podobnie, jak dwa pierwsze sezony formatu. Tymczasem, po opiniach widzów widać, że szału nie ma. A jeszcze niedawno wydawało się, że zapowiada się hit - Polacy zmęczeni paskudną pogodą i długim siedzeniem w domach, mieli tłumnie zasiąść przed telewizorami i podziwiać piękne widoki egzotycznej wyspy i wygłupy pięknych ludzi paradujących w kostiumach kąpielowych. Bo nie oszukujmy się - w programach tego typu chodzi właśnie o taką rozrywkę. Dlaczego więc plan nie wypalił?

Zobacz wideo Za kim z "Love Island" nie tęskni Magda Karwacka? [Koło Plotka]

'Love Island. Wyspa miłości' Daniel i Natasha i Stella i Piotrek"Love Island". Pojawiły się pierwsze pary. Ania i Stella nie kryły rozczarowania

"Love Island. Wyspa miłości". Widzowie nie są zadowoleni

W niedzielę, 28 lutego, na antenie Polsatu wyemitowano pierwszy odcinek trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Widzowie poznali uczestników, którzy zamieszkali w hiszpańskiej willi. Nie doświadczyli też większych emocji, bo jedyne, co działo się w pilotowym odcinku show, to połączenie się w pary. I tak wiemy już, że Daniel jest z Natashą, Waleria z Mateuszem, Ania z Dawidem, Piotrek ze Stellą, a Maciek z Olą. Odcinek ocenili widzowie. W komentarzach - zarówno na oficjalnym fanpage'u "Love Island", jak i na prywatnej fanowskiej grupie na Facebooku - nastroje nie były najlepsze. Fani krytykowali produkcję za dobór uczestników. Ci według widzów nie są ciekawymi i barwnymi postaciami. 

Wszyscy uczestnicy są sztuczni... Jakoś nie widzę tej edycji.
Przy poprzednich edycjach było tyle komentarzy, żeby dali przeciętnych Kowalskich, to dali - pisali.

Najbardziej oberwało się Danielowi. 

Daniel mi nie pasuje tam.
Daniel ma minę, jakby chciał tam kogoś zamordować - czytamy.

'Love Island. Wyspa miłości' Ola"Love Island". Do ekipy dołączyła Ola, która będzie musiała rozbić parę

Inni narzekali na brak emocji:

Początek nieco sztywny.
Sztywny start - oceniali.

Pojawiły się też opinie, że błędem było umieszczenie uczestników w tej samej willi, w której mieszkali ich poprzednicy. 

Podstawowym błędem producentów programu, jest zakwaterowanie uczestników w tej samej willi, która była w drugiej edycji. Widzowie mają jeszcze świeże wspomnienia tamtej paczki i siłą rzeczy będą porównywać. A na początku nowi nie mają szans w "optycznym" starciu ze starą ekipą i wypadają dość blado - analizowani. 

Oczywiście pojawiło się też kilka głosów, które broniły formatu. Sporo osób zwracało uwagę, że jest szansa na to, że emocje w programie staną się gęstsze. Cóż, poczekamy i przekonamy się, kto ma rację. 

Więcej o: