"Love Island". Do ekipy dołączyła Ola, która będzie musiała rozbić parę. Przyznała: Skopałam wszystkich swoich byłych

Za nami pierwszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie. Poznaliśmy uczestników, którzy przybyli do hotelu.

W niedzielę wyemitowano pierwszy odcinek trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie. Jak poprzednio, uczestnicy spotkali się w słonecznej Hiszpanii, gdzie zamieszkali pod jednym dachem w ekskluzywnej willi. Poznaliśmy dziesięciu singli szukających miłości.

Love Island - wyspa miłości"Love Island. Wyspa miłości" już w niedzielę w Polsacie. Kim są nowi uczestnicy?

"Love Island. Wyspa miłości". Pierwszy odcinek za nami

W "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie uczestniczy wkroczyli do willi. Dwie pierwsze pojawiły się panie - Ola i Waleria. Od razu po wejściu otworzył szampana i zdradziły swoje typy, co do panów, których wkrótce poznają. 

Miałam chłopaka. Byłam z nim kilka lat i tak powiedziałam nagle: ej, stary, już mi się nie podobasz. Ja jestem "playerem", potrafię się bawić, ale jak się zakocham to koniec - zdradziła koleżance Waleria. 

Ola przyznała, że ona jest raczej staroświecka, ale szanuje decyzję koleżanki, która lubi grać. Kolejno w willi pojawiła się Stella, która wzbudziła spore kontrowersje za sprawą swoje wyglądu. 29-latka ewidentnie jest zwolenniczką solarium, medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Później przybyły Natasha i Ania, które wyglądały niemal jak bliźniaczki. 

Wy jesteście podobne do siebie - stwierdziła Stella.

Uczestniczki pytały się nawzajem, jakich mężczyzn szukają w programie. W większości odpowiadały, że wysokich, co jedna z nich zdecydowała się zabawnie skwitować.

A co tam dyskryminujecie tych małych? Ważne, żeby byli prawdziwi - powiedziała Waleria, która ma słabość do czarnoskórych mężczyzn, których nazywa "czekoladkami".

Inna dziewczyna stwierdziła, że ma jedną złotą zasadę. 

Facet musi mnie zdominować, a to nie takie proste - stwierdziła Ola.

W hotelu wreszcie pojawili się panowie i doszło do sparowania. Obecnie sytuacja wygląda tak:

  • Ola i Maciek
  • Waleria i Mateusz
  • Ania i Dawid
  • Daniel i Natasha
  • Piotrek i Stella

Wieczorem przyszedł czas na imprezę zakrapianą alkoholem, w trakcie której doszło do kilku głębszych rozmów. Ania ciągle wspominała, że chciała być w parze z Maćkiem, który od początku bardzo jej się spodobał. 

Szczerze to wolałabym być w parze a Maćkiem, ale jest jak jest - stwierdziła.

Okazało się, że produkcja ma dla uczestników jeszcze jedną niespodziankę - do willi niespodziewanie dołączyła bruneta Ola. Zdradziła, że ma dosyć ciekawe doświadczenia z poprzednimi partnerami. 

Skopałam wszystkich moich byłych w łóżku, bo mam zespół niespokojnych nóg - przyznała. 
 

Sylwia Madeńska pokazała zdjęcie bez i z makijażemSylwia Madeńska z "Love Island" porównała swoje zdjęcia w makijażu i bez. Różnica? Spora

Najbardziej spodobał jej się Mateusz i Dawid. Jako że nie ma pary, wkrótce będzie musiała wybrać kogoś, z kim będzie spała w jednym łóżku. Jej decyzję poznamy w poniedziałek. 

Zobacz też: "Love Island". Karolina Gilon cierpi na mizofonię: To bardzo uciążliwe w przebywaniu z ludźmi