"Love Island". Angela Dańczak to nowa uczestniczka. Jest influencerką, miała swój sklep, ale "coś nie wyszło"

W "Love Island. Wyspie miłości" w Polsacie pojawiła się nowa uczestniczka. To 25-letnia studentka kosmetologii z Wrocławia - Angela Dańczak. Co o niej wiemy?

Angela Dańczak dołączy do ekipy z "Love Island. Wyspy miłości" w środowym odcinku programu emitowanego na Polsacie. Tym razem produkcja we wtorkowej zapowiedzi zdradziła, że to właśnie ona znajdzie się na wyspie. Prześledziliśmy jej profil na Instagramie. Czym się zajmuje nowa uczestniczka?

Angela Dańczak w "Love Island. Wyspie miłości"

W willi w "Love Island. Wyspie miłości" na Polsacie pojawi się 25-letnia Angela Dańczak. Okazuje się, że nowa uczestniczka ma spore doświadczenie w prowadzeniu konta w social mediach, a co za tym idzie - także liczne grono fanów. Na Instagramie śledzi ją ponad 160 tysięcy osób. Angelika wrzuca tam zazwyczaj zdjęcia w odważnych stylizacjach, ujęcia z sesji i podróży. Wygląda więc na to, że udział w reality show tylko pomoże jej zyskać jeszcze więcej obserwatorów. Dziewczyna już dwa lata temu bawiła się w celebrytkę. W rozmowie z pakuten.pl przyznała, że uroda jest dla niej bardzo ważna, ale nie najważniejsza. 

 
Zadbane osoby są lepiej postrzegane przez społeczeństwo. Uroda jest dla mnie istotna, bo na co dzień pokazuje swoją buzie w social mediach. Jednak jak ze wszystkim, trzeba znać umiar. Wygląd nie może stać się priorytetem, bo zapomnimy o tym co naprawdę ważne - stwierdziła wówczas Dańczak. 
 

Na Instagramie zdarza jej się również uzewnętrzniać - przyznała, że do czerwca była w związku, ale obecnie jest sama i zapewne dlatego zdecydowała się poszukać miłości w programie. Na co dzień mieszka we Wrocławiu, ale pochodzi z miejscowości pod Lubinem. Studiowała tam kosmetologię, a później założyła własny sklep odzieżowy, który jednak szybko został zamknięty bo to "nie był ten czas".

InstaStory Angeli DańczakInstaStory Angeli Dańczak instagram.com@angela.danczak

Zobacz wideo Magda Karwacka, uczestniczka programu "Love Island", gra w Koło Plotka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.