"Love Island". Nowa uczestniczka MA CHŁOPAKA? Na Instagramie nadal ma z nim zdjęcia!

Poniedziałkowy odcinek "Love Island" zostanie zapamiętany na długo. Do rajskiej willi dołączyły dwie uczestniczki, które już na starcie mocno zamieszały. To jednak nie koniec. Wszystko wskazuje na to, że jedna z nich nadal jest w związku.

W randkowym show "Love Island" nie ma miejsca na nudę. W ostatnim odcinku do willi znajdującej się w malowniczym, hiszpańskim mieście Marbella zawitały aż dwie uczestniczki. Można śmiało powiedzieć, że pierwsza z nich - Dominika - zrobiła tzw. "wejście smoka". Poskutkowało to tym, że pozostałe uczestniczki nie przyjęły jej zbyt dobrze. Dziewczyna postanowiła się tym nie przejmować, ale to nie koniec skandali związanych z nową wyspiarką. Okazuje się, że Dominika prawdopodobnie ma partnera.

Otylia Jędrzejczak pokazała pokój córeczkiOtylia Jędrzejczak pokazała pokój córki. Marcelina ma wszystko, co lubią maluchy

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szko

"Love Island". Nowa uczestniczka ma chłopaka?

"Love Island" to randkowe show, które polega na tym, że dziesięcioro uczestników, zamkniętych w willi bez dostępu do świata zewnętrznego, łączy się w pary. W czasie trwania programu dołączają inni wyspiarze, którzy decydują o dalszych losach już utworzonych związków. W programie wszyscy uczestnicy powinni być singlami (jest to też jeden z warunków), by nie mieć oporów przed wchodzeniem w nową relację.

Życie osobiste Dominiki, która dołączyła w ostatnim odcinku, pozostawia jednak cień wątpliwości. Na Instagramie nadal ma zdjęcia w czułym objęciach z parterem, które podpisane są "Love you".

 

Warto dodać, że tuż po Dominice do willi dołączyła Zera. W tym momencie w randkowym show jest nadwyżka kobiet nad mężczyznami, zatem atmosfera wyraźnie gęstnieje. Zaczną się przeparowania i pierwsze zgrzyty. A o tym, co wydarzy się między wyspiarzami, dowiemy się już w następnym odcinku.

ZOBACZ TAKŻE: "Love Island". Uczestniczki nie przyjęły miło nowej dziewczyny. To jednak nie koniec. Zaraz pojawiła się kolejna

Lara Gessler o dodatkowych kilogramachLara Gessler ma koronawirusa. Zdradziła, jakie ma objawy. "Trzecia fala nas dopadła"