Lara Gessler ma koronawirusa. Zdradziła, jakie ma objawy. "Trzecia fala nas dopadła"

Lara Gessler poinformowała swoich obserwatorów, że zaraziła się koronawirusem. Gwiazda zdradziła, jakie ma dolegliwości.

Pandemia COVID-19 nie oszczędza nikogo. Tym razem to Lara Gessler poinformowała obserwatorów na Instagramie, że wraz z mężem Piotrem Szelągiem zarazili się koronawirusem. Jakie objawy choroby ma restauratorka?

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”

Katy Perry pokazuje piersiKaty Perry pokazała biust w telewizji. "Działo się więcej niż na Grammy"

Lara Gessler ma koronawirusa. Jak znosi chorobę?

Lara Gessler o zarażeniu się koronawirusem poinformowała przy okazji odpowiadania na pytania od swoich obserwatorów. Jeden z widzów zapytał wprost, czy gwiazda ma koronawirusa, na co ta odpowiedziała:

Niestety, trzecia fala nas dopadła, ale jesteśmy już na ostatniej prostej. W sumie ja już wyszłam, został jeszcze tylko Piotruś.

Cukierniczka poinformowała, jak wyglądał przebieg jej choroby. Okazuje się, że głównie bolało ją gardło, głowa i miała dwa dni stanu podgorączkowego:

W moim wypadku dwa dni stanu podgorączkowego i ból głowy, potem suchość w gardle.

Po chwili swoje dwa grosze wtrącił mąż gwiazdy. Mężczyzna miał narzekać na ból mięśni całego ciała:

A mnie bolą wszystkie mięśnie.

Lara Gessler jest córką Piotra i Magdy Gesslerów. Podobnie jak jej mama, również pała zamiłowaniem do kuchni - jest absolwentką szkoły cukierniczej w Londynie i była uczennicą szkoły dekorowania tortów w Nowym Jorku. Dziś zarządza restauracjami Magdy Gessler i jest autorką książek kucharskich, traktujących m.in. o wykorzystywaniu orzechów, pestek i ziół w kuchni. W życiu prywatnym Lara związana się z prawnikiem Piotrem Szelągiem, z którym od niedawna wspólnie wychowuje córkę Nenę.

Piotr GąsowskiGąsowski: Aktorzy powinni być zaszczepieni w pierwszej kolejności. Tłumaczy, dlaczego

Redakcja Plotka życzy zarówno Larze, jak i Piotrowi, szybkiego i skutecznego powrotu do zdrowia.