Otylia Jędrzejczak została mamą w 2017 roku. Wtedy na świat przyszła Marcelina, która od razu zawróciła w głowach rodzicom. Dziewczynka ma już cztery lata, a Otylia właśnie pokazała nowe zdjęcie zrobione podczas zabawy w jej ślicznym pokoiku. Poza zabawkami i pluszakami Marcelina ma do dyspozycji duży domek dla lalek, dziecięcą toaletkę oraz łóżko piętrowe, które uwielbiają wszystkie maluchy.
Otylia Jędrzejczak zakończyła karierę sportową w czerwcu 2014 roku. Od tamtej chwili mistrzyni olimpijska bez reszty poświęciła się życiu rodzinnemu. W 2017 roku Otylia i jej partner, były koszykarz Paweł Przybyła, powitali na świecie córkę Marcelinę. Dwa lata później urodził się jej młodszy brat - Grześ.
Otylia jest nadal bardzo aktywna w mediach. Na Instagramie często publikuje zdjęcia swoich pociech - szczególnie starszej córki. Teraz postanowiła opowiedzieć, jak wygląda ich wspólna zabawa, a przy okazji pokazała pokoik dziewczynki. Szczęśliwa mama zadbała, by było w nim sporo przestrzeni, a na ścianach dominowały jasne kolory. Nie brakuje też kolorowego dywanu i piętrowego łóżka, które uwielbiają dzieci. Dla Marceliny z pewnością najważniejsze są jednak zabawki, których ma całe mnóstwo.
Podczas zabawy uruchamiamy swoją wyobraźnię. Dla mnie jest to inna forma relaksu. Na chwilę mogę wyrzucić z głowy wszelkie problemy i nie myśleć o tym, co jest do zrobienia lub do przygotowania w ciągu dnia. Uwielbiam ten czas! - napisała Otylia Jędrzejczak.
Słynna pływaczka przyznała też, że na zabawę z córką poświęca nie mniej niż 45 minut, a w tym czasie dodatkowo dba, aby w trakcie zabawy Marcelina regularnie piła wodę.