Otylia Jędrzejczak pochwaliła się pokojem córki. Są pluszaki i piętrowe łóżko. Najlepszy jest jednak dywan!

Córeczka Otylii Jędrzejczak rośnie, jak na drożdżach. Słynna sportsmenka pokazała nowe zdjęcie czterolatki w jej uroczym pokoiku.

Otylia Jędrzejczak została mamą w 2017 roku. Wtedy na świat przyszła Marcelina, która od razu zawróciła w głowach rodzicom. Dziewczynka ma już cztery lata, a Otylia właśnie pokazała nowe zdjęcie zrobione podczas zabawy w jej ślicznym pokoiku. Poza zabawkami i pluszakami Marcelina ma do dyspozycji duży domek dla lalek, dziecięcą toaletkę oraz łóżko piętrowe, które uwielbiają wszystkie maluchy.

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura na rajskich wakacjach bez makijażu. "Pryszcze i zmarszczki"

Otylia Jędrzejczak pokazała pokój córki

Otylia Jędrzejczak zakończyła karierę sportową w czerwcu 2014 roku. Od tamtej chwili mistrzyni olimpijska bez reszty poświęciła się życiu rodzinnemu. W 2017 roku Otylia i jej partner, były koszykarz Paweł Przybyła, powitali na świecie córkę Marcelinę. Dwa lata później urodził się jej młodszy brat - Grześ.

Zobacz też: Otylia Jędrzejczak pierwszy raz pozuje z dwójką swoich dzieci. "Urocze dzieciaczki i szczęśliwa mama"

Otylia jest nadal bardzo aktywna w mediach. Na Instagramie często publikuje zdjęcia swoich pociech - szczególnie starszej córki. Teraz postanowiła opowiedzieć, jak wygląda ich wspólna zabawa, a przy okazji pokazała pokoik dziewczynki. Szczęśliwa mama zadbała, by było w nim sporo przestrzeni, a na ścianach dominowały jasne kolory. Nie brakuje też kolorowego dywanu i piętrowego łóżka, które uwielbiają dzieci. Dla Marceliny z pewnością najważniejsze są jednak zabawki, których ma całe mnóstwo.  

Podczas zabawy uruchamiamy swoją wyobraźnię. Dla mnie jest to inna forma relaksu. Na chwilę mogę wyrzucić z głowy wszelkie problemy i nie myśleć o tym, co jest do zrobienia lub do przygotowania w ciągu dnia. Uwielbiam ten czas! - napisała Otylia Jędrzejczak.
 

Lara Gessler o dodatkowych kilogramachLara Gessler ma koronawirusa. Zdradziła, jakie ma objawy. "Trzecia fala nas dopadła"

Słynna pływaczka przyznała też, że na zabawę z córką poświęca nie mniej niż 45 minut, a w tym czasie dodatkowo dba, aby w trakcie zabawy Marcelina regularnie piła wodę.

Więcej o: