Otylia Jędrzejczak pierwszy raz pozuje z dwójką swoich dzieci. "Urocze dzieciaczki i szczęśliwa mama"

Na okładce najnowszego wydania magazynu "Viva!" pojawiła się Otylia Jędrzejczak razem z dziećmi. To pierwszy raz, kiedy pozowała ze swoimi pociechami.

Już niedługo na rynku pojawi się autobiografia Otylii Jędrzejczak. Gwiazda od kilku tygodni intensywnie promuje swoją książkę, a w mediach pojawiły się już jej pierwsze fragmenty. Ostatnio pisaliśmy o trudnych wspomnieniach pływaczki. W 2005 roku Otylia spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął jej 19-letni brat, Szymon. Jędrzejczak postanowiła również pojawić się na okładce jednego z polskich magazynów, a przy okazji pokazała swoje dzieci.

Otylia Jędrzejczak na okładce "Vivy!"

Pływaczka po raz pierwszy pozowała na okładce ze swoimi dzieci. Trzeba przyznać, że na zdjęciu Otylia wygląda kwitnąco. Krótka blond fryzura dodała jej delikatnego uroku. Jędrzejczak w ramionach trzyma 2-miesięcznego Grzesia, a obok niej stoi 2-letnia Marcelina.

 

Pod zdjęciem okładkowym pojawiły się bardzo miłe komentarze od fanów.

Cudne!
Urocze dzieciaczki i szczęśliwa mama. Czas tak szybko leci, że Otylia ciągle wydaje się być tylko w czepku i na basenie, a tu taka piękna mama.
Urocze maleństwa, a Pani Otylia wygląda obłędnie. Macierzyństwo jej służy - pisali.

Wiele gwiazd pokazuje swoje dzieci nie w prasie czy telewizji, ale na Instagramie:

Zobacz wideo

Podoba się Wam okładka?

KB

Więcej o: