Otylia Jędrzejczak urodziła! Pokazała urocze zdjęcie z dzieckiem. "Szczęśliwa, ale niewypoczęta mama"

Otylia Jędrzejczak po raz drugi została mamą. Sportsmenka pochwaliła się pięknym zdjęciem z maluchem.

Otylia Jędrzejczak pod koniec maja pochwaliła się, że jest w ciąży. Przypomnijmy, że gwiazda sportu ma już dwuletnią córkę Marcelinę, która jest owocem związku olimpijki z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego. Teraz ich rodzina się powiększyła. Na świat właśnie przyszło kolejne dziecko.

Otylia Jędrzejczak pochwaliła się zdjęciem z dzieckiem

Otylia radosną nowinę ogłosiła na Instagramie. Pokazała również swoje pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Dumna mama, choć przyznała, że jest zmęczona, to nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa. Podziękowała również personelowi szpitala za wspaniałą opiekę.

Za oknem niektóre drzewa zmieniają barwy i u Nas życie ponownie nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kolorów. Właśnie tutaj chciałabym podziękować za cudowna opiekę i poród mojemu niezawodnymi składowi czyli dr. Marta i najlepszej położnej na świecie Pani Danusi oraz całemu sztabowi szpitala. Szczęśliwa ale niewypoczęta mama - napisała.
 

Otylia do tej pory nie zdradziła płci dziecka. Jednak patrząc na zdjęcie i niebieski kolor ubranka, które ma na sobie maluch, można sądzić, że jest to chłopiec. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie Jędrzejczak. Fani gratulują jej w komentarzach.

Ogromne buziaki Oti dla całej waszej rodzinki.
Serdeczne gratulacje z okazji narodzin. Niech wam się malutkie dobrze chowa.
Dużo zdrówka, ale radość! - czytamy.

My również dołączamy się do życzeń.

JP

Więcej o: