Tego w "Love Island" jeszcze nie było! Widzowie przekonani, że do willi wejdzie uczestniczka poprzedniej edycji

W "Love Island" producenci w jednej chwili zaburzą spokój uczestników. Widzowie są pewni, że do ekipy dołączy Oliwia z poprzedniej edycji reality-show. Będzie się działo!

W "Love Island" w Polsacie dojdzie do sytuacji, która nigdy wcześniej nie miała miejsca w polskiej odsłonie show. Nie dość, że męska część grona będzie musiała opuścić willę i udać się do słynnego obiektu "Casa Amor", to jeszcze widzowie są pewni, że na miejscu okaże się, że jedną z dziewczyn, które się tam znalazły, będzie Oliwia z poprzedniej edycji programu.

'Love Island'"Love Island". Arsen zdecydował, z kim chce być. Ania odpadnie?

"Love Island". Do ekipy dołączy uczestniczka z drugiej edycji?

W najnowszym odcinku "Love Island" w Polsacie będzie się działo. Panowie otrzymają wiadomość i okaże się, że muszą się szybko spakować i opuścić dotychczasowy dom. Czeka na nich zupełnie nowe lokum - Casa Amor - a w nim aż pięć nieznajomych dziewczyn.

 

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Internauci są przekonani, że chodzi tu o Oliwię. Gdy na Instagramie Oliwii niedawno pojawiły się ujęcia z Hiszpanii, w której na bieżąco są nagrywane odcinki programu, od razu zaczęły się spekulacje.

W jakim miejscu jesteś? Nie planujesz może drugiego wejścia do "Love Island", jeżeli nadchodzi Casa Amor?
Oj wydaje mi się, że Casa Amor nadciąga... Widać Oliwię w zwiastunie następnego odcinka moim zdaniem... - pisali zainteresowani fani pod jej zdjęciem.
 

Wiadomo, że w "Love Island" co kilka dni do willi wchodzi nowy uczestnik, dlatego podejrzewano, że tym razem może być to właśnie Oliwia. Tym bardziej, że znowu jest singielką - na początku marca poinformowała, że rozstała się z Mikołajem, którego poznała w "Love Island". Czy produkcja wybrała właśnie ją do ponownego zamieszkania w willi?

Sylwia Madeńska i Mikołaj JędruszczakSylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak razem? "Stara miłość nie rdzewieje"

Widzicie ją z którymś z uczestników obecnej edycji?

Zobacz też: "Love Island". Mateusz wtrąca się w nawyki Caroline: Musisz tego... mniej trochę jeść

Zobacz wideo Magda Karwacka, uczestniczka programu "Love Island", gra w Koło Plotka