Zmiany w "Love Island". Panie zostają w willi, a panowie przenoszą się do Casa Amor. O co chodzi? Wyjaśniamy

Mężczyźni z "Love Island" na tydzień zamieszkają w willi Casa Amor. Jak wygląda lokum i z czym wiążą się zmiany?

Zwrot akcji w "Love Island" w Polsacie. Relacje uczestników zostaną poddane poważnej próbie, gdy męska część ekipy będzie musiała przenieść się do willi Casa Amor, gdzie będą czekały na nich nowe Wyspiarki. O co chodzi?

'Love Island'"Love Island". Arsen zdecydował, z kim chce być. Ania odpadnie?

Nowe zasady w "Love Island"

Willa Casa Amor i rozdzielnie uczestników "Love Island" w Polsacie to coś, czego dotychczas nie było w polskiej wersji programu. We wtorkowym odcinku panowie otrzymają wiadomość - muszą spakować się i opuścić dotychczasowy dom. Czeka na nich zupełnie nowe lokum, a w nim pięć nieznajomych. Dziewczyny zostają w willi, ale one również dostaną szansę na poznanie innego partnera. Miejsce ich mężczyzn zajmą nowi uczestnicy. Przez tydzień Islanderzy będą mieli okazję poznać nowo przybyłych i zdecydować, z kim chcą stworzyć parę. To będzie wielki test dla związków Wyspiarzy. Przypomnijmy, że dotychczas powstało kilka silnych par, które zdecydowały się oficjalnie być w związku. Stella i Piotr, Waleria i Piotrek i Caroline i Mateusz. Czy wejście nowych osób zaburzy dotychczasowy spokój i zmieni konfiguracje par?

 

Po tygodniowej nieobecności panów w willi projekt zostanie zakończony przeparowaniem, w którego trakcie Islanderki zdecydują  czy chcą stworzyć nową parę, czy czekają na powrót swoich byłych partnerów. Nie wiedzą jednak, czy Ci wrócą sami, czy z nowo poznanymi mieszkankami domu miłości. Panowie, dokonując wyboru, również nie będą zdawać sobie sprawy z tego, czy ich dotychczasowe wybranki zdecydowały się na nowy związek, czy chcą wrócić do stanu rzeczy sprzed eksperymentu. 

Co stanie się z tymi, którzy źle ulokują swoje uczucia? Każdy uczestnik, który zostanie bez pary, będzie miał 30 minut na spakowanie walizek i opuszczenie hiszpańskiej willi. Obecność w programie będzie zależała od tego jak bardzo szczere były zbudowane dotychczas uczucia.

Sylwia Madeńska i Mikołaj JędruszczakSylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak razem? "Stara miłość nie rdzewieje"

Jak wygląda willa Casa Amor w "Love Island"?

Willa Casa Amor, w której zamieszka męska część ekipy z "Love Island" z nowymi dziewczynami, to ogromny dom. Uczestnicy będą mieć do dyspozycji przestronną kuchnię z jadalnią, sypialnię z pięcioma łóżkami, a także taras z basenem i widokiem na panoramę Marbelli. Zdjęcia obiektu znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: "Love Island". Mateusz wtrąca się w nawyki Caroline: Musisz tego... mniej trochę jeść

Zobacz wideo Magda Karwacka z "Love Island". Co sądzi o swoim "anielskim wejściu do programu"? [Koło Plotka Extra]

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!