"Love Island". Stella wybrała Piotra zamiast Cezarego. Fani są pewni, że pożałuje: Sama się stresowałam jego spojrzeniem

Stella na ostatnim parowaniu w "Love Island" zdecydowała się ponownie wybrać Piotra. Widzowie są zdania, że wkrótce tego pożałuje.

W niedzielnym odcinku "Love Island" w Polsacie uczestnicy musieli zdecydować, czy chcą wrócić do starych par, czy zwiążą się z kimś zupełnie nowym. Stella mimo rad koleżanek zdecydowała się na poprzedniego partnera, Piotra.

Stella z "Love Island" wybrała Piotra

W najnowszych odcinkach "Love Island" koleżanki namawiały Stellę do tego, by zmieniła partnera. Dotychczas była z Piotrem, jednak gdy on na kilka dni udał się z resztą męskiej części ekipy do Casa Amor, w willi pojawił się nowy uczestnik, Cezary. Od początku mówił, że dziewczyna jest w jego guście, a ona w jego towarzystwie znowu zaczęła rozkwitać. Angela, Waleria i Caroline sugerowały mu, że powinien walczyć o serce Stelli. Tak też zrobił. Niestety, nie udało się. Uczestniczka podczas wielkiego parowania wybrała znowu Piotra. A on zaraz po wejściu do willi wydawał się zirytowany, gdy przyznała mu, że Cezary zabiegał o jej względy. 

Okazywał mi to zainteresowanie, ale powiedziałam, że tęsknię za tobą. Unikałam kontaktu, ale wiadomo, że rozmawialiśmy, śmialiśmy się, czułam atencję. Ale dziewczyny zaczęły mi mieszać w głowie. Poszłam i się popłakałam, bo miałam dość tego - powiedziała Piotrowi.

Uczestnik słynie z tego, że chętnie obwinia Stellę o wszystko, co mu się nie spodoba. Uważa, że nie ma ona prawa do wątpliwości i powinna mu ufać. A przecież znają się zaledwie trzy tygodnie. Podczas rozmowy było widać, że nie jest zadowolony z tego, co usłyszał. Widzowie od razu zwrócili uwagę na jego zachowanie. 

Wyobraźcie sobie teraz, jak Piotr wchodzi, a przy boku Stelli siedzi Czarek. Przecież on by wpadł w jakąś w furię...
Piotr ma wzrok cichego zabójcy.
Aż sama się stresowałam tym jego wzrokiem... Współczuję, ale będzie żałować dziewczyna - pisali internauci w sieci.

Stella powinna wybrać Cezarego?

Zobacz też: Nowi uczestnicy w "Love Island". Jeden marzy o domu i rodzinie, inny uwielbia pluszaki. Mają szansę namieszać?

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szkole [Koło Plotka Extra]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.