"Love Island". Panowie nie zamierzają być wierni partnerkom? "Co się wydarzy w Casie, zostaje w Casie"

Wygląda na to, że uczestnicy "Love Island" w Polsacie bardzo szybko zapomnieli o swoich poprzednich partnerkach, co nie uszło uwadze widzów.

We wtorkowym odcinku programu "Love Island", emitowanego na Polsacie, panowie otrzymali informację, że muszą niepostrzeżenie wymknąć się z willi i udać do nowego lokum Casa Amor. Tam mieli szansę poznać pięć nowych dziewczyn

Marianna Gierszewska spodziewa się dzieckaMarianna Gierszewska ma stomię i jest w ciąży: Bardzo chcę urodzić bez znieczuleń

"Love Island". Uczestnicy już zapomnieli o partnerkach?

Stało się! Męska część ekipy z "Love Island" (Polsat) wyjechała z wczasów na wczasy. Dostali wiadomość i wiedzieli, że muszą wyjść z hotelu tak, by dziewczyny ich nie zauważyły i udać się we wskazane miejsce, którym okazała się willa Casa Amor. To właśnie tam mieli oczekiwać na pięć nieznajomych. Kto by pomyślał, że tak szybko zapomną o poprzednich partnerkach i w rozmowach między sobą jasno dadzą do zrozumienia, że "co stanie się w Casa Amor, zostanie w Casa Amor". 

Jakby weszła jakaś niska brunetka... - rozmarzył się Maciek.
Dla mnie mała blondynka - wtórował mu Piotr związany z Walerią.
 

Mężczyźni wymieniali się swoimi preferencjami względem dziewczyn, które wkrótce dołączą do ich ekipy. Co ciekawe, jeszcze kilkanaście godzin wcześniej, podczas parowania, zachwycali się swoimi partnerkami i nic nie wskazywało, by myśleli o jakiejkolwiek zmianie. Cóż, najwyraźniej punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

To, co się wydarzy w Casie, zostaje w Casie - stwierdził podczas innej rozmowy Piotr.
Gęba na kłódkę, wszystko zostanie między nami - mówił Maciek.

Co ciekawe, połowa męskiej części grona w trakcie trzytygodniowego pobytu w willi już zdążyła oficjalnie się związać. Piotr, Piotrek i Mateusz są już zajęci. Tak naprawdę jedynie ostatni z nich przypomniał sobie na chwilę o swojej partnerce i wspomniał, że za nią tęskni. 

Cieszę się, że tu jestem, ale już tęsknię za Caroline i mi smutno, że musiałem ją zostawić - powiedział Mateusz do kamery.

Widzowie docenili jego podejście. Nieco mniej wyrozumiali byli względem innych panów.

Coś czuje, że Mateusz, z którego tak się śmialiście wszyscy i wieszaliście na nim "psy", będzie jako jedyny w porządku.
Największe rozczarowanie Piotrem od Walerii.
Teraz wychodzi na to, że Mateusz jedyny porządny i tęskni za swoją - pisali w komentarzach na oficjalnym koncie programu.

Sandra i Magda z 'Love Island'Znamy nowe uczestniczki "Love Island". To z nimi zamieszkają panowie

Jest szansa, że mężczyźni będą wierni swoim poprzednim partnerkom? 

Zobacz też: "Love Island". Arsen zdecydował, z kim chce być. Czarne chmury w relacji Zery i Maćka. Dogadają się?

Zobacz wideo Koło Plotka. Igor Łubkowski - uczestnik programu "Love Island"

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: