"Love Island". Czarek zabiega o serce Stelli, a Piotrka podrywa nowa uczestniczka. To koniec ich związku?

W najnowszych odcinku "Love Island" nie brakowało emocji. Czy Stella i Piotr to przetrwają?

W ostatnich odcinkach programu "Love Island" naprawdę zaczęło się dziać! Panowie na kilka dni wyprowadzili się do Casa Amor i niektórzy z nich chyba całkowicie zapomnieli o swoich partnerkach. Panie jednak również czują się w towarzystwie nowych facetów coraz lepiej. W tym odcinku było to widać najlepiej.

Zobacz wideo Poprzednia edycja też była niezła!

"Love Island". Czarek zabiega o serce Stelli, a Piotrka podrywa nowa uczestniczka. To koniec ich związku?

Dziewczyny wyraźnie zauważyły zmianę w zachowaniu Stelli. Wystarczyło, że Piotrek wyprowadził się do innej willi, a dziewczyna znów zaczyna rozkwitać. Nie da się nie zauważyć, że pomaga jej w tym nowy uczestnik Czarek, któremu kibicują pozostałe islanderki. W poprzednim odcinku sama Caroline zasugerowała mu, że powinien walczyć o serce Stelli. Tak też zrobił.

Podobasz mi się najbardziej, dobrze mi się z tobą rozmawia. (...) Jesteś mądrą kobietą, chciałbym być przy tobie. Lubię zawalczyć, ale chciałbym wiedzieć, czy jest sens to robić, czy nie?

Stella nie dała mu jednoznacznej odpowiedzi, jednak nie mogła ukryć uśmiechu. Jak się okazało nie tylko Czarek wyruszył na poszukiwania miłości. Sandra, która początkowo flirtowała z Maćkiem, w tym odcinku zainteresowała się Piotrkiem. Jak można przypuszczać, w ogóle nie przejęła się Stellą.

Nie ukrywam, że w willi czeka na mnie dziewczyna - stwierdził Piotr.
Myślisz, że ona czeka na ciebie też?
Jeśli będzie inaczej, to będzie dla mnie zaskoczenie.

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.