Nowi uczestnicy w "Love Island". Jeden marzy o domu i rodzinie, inny uwielbia pluszaki. Mają szansę namieszać?

Męska część ekipy z "Love Island" w Polsacie opuściła willę, ale dziewczyny nie będą się nudzić. Spędzą tydzień w towarzystwie nowych uczestników. Poznajcie ich!

W "Love Island" w Polsacie doszło do sytuacji, która nigdy wcześniej nie miała miejsca w polskiej odsłonie show. Nie dość, że męska część grona musiała opuścić willę i udać się do słynnego obiektu Casa Amor, to na miejscu dowiedzieli się, że spędzą tydzień w towarzystwie pięciu nowych dziewczyn. Teraz produkcja ujawniła (w specjalnej aplikacji pozwalającej śledzić życie Wyspiarzy na bieżąco) także więcej szczegółów na temat nowych panów, którzy w środowym odcinku dołączą do pozostawionych w willi uczestniczek.

Czytaj więcej: Zmiany w "Love Island". Panie zostają w willi, a panowie przenoszą się do Casa Amor. O co chodzi? Wyjaśniamy

'Love Island'. Maciek bawi się uczuciami kobiet na wyspie"Love Island". Żenujące zachowanie Maćka. Zabawił się uczuciami dwóch kobiet

Nowi mężczyźni w "Love Island" - kim są?

26-letni Mateusz to mieszkaniec Łodzi. Jest singlem od pół roku, a obecnie szuka pewnej siebie blondynki o jasnych oczach, która nie boi się powiedzieć w twarz nawet najgorszej prawdy.

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Michał ma 32 lata i jest typem osoby, która chętnie wchodzi w długie i poważne związki. Obecnie jednak od roku jest singlem, ale marzy mu się już wybudowanie domu i własna rodzina. 

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Adam ma 24 lata i od pół roku jest singlem. Szuka brunetki, która go zrozumie, będzie podchodzić do niego z szacunkiem i kochać zwierzęta i pluszaki tak samo jak on.

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

Cezary ma 26 lat i mieszka pod Warszawą. Źle wspomina swój ostatni związek: Trwał trzy lata i o trzy lata za długo. Uważa się za dowcipnisia, który zawsze szczere powie, co myśli. 

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

33-letni Matt mieszka w Londynie, gdzie jest dyrektorem firmy deweloperskiej. Szuka mądrej i zabawnej dziewczyny, która w końcu sprawi, że jego serce zabije mocniej. 

'Love Island''Love Island' instagram.com@loveislandwyspamilosci

'Love Island'. Uczestnik zrezygnował z programu"Love Island". Uczestnik rezygnuje z programu. Nastąpiło przeparowanie

Mogą być konkurencją dla "starych" uczestników?

Zobacz wideo Magda Karwacka z "Love Island". Co sądzi o swoim "anielskim wejściu do programu"? [Koło Plotka Extra]