"Love Island". Tak Angela wygląda dziś, a jak było trzy lata temu? Na niektórych zdjęciach z trudem ją poznaliśmy

Prześledziliśmy profil Angeli na Instagramie i dotarliśmy do zdjęć sprzed kilku lat. Uczestniczka "Love Island" wyglądała wtedy zupełnie inaczej.

W willi w "Love Island" jedną z uczestniczek jest 25-letnia Angela Dańczak. Ma spore doświadczenie w prowadzeniu konta w social mediach, a co za tym idzie - także liczne grono fanów. Na Instagramie śledzi ją ponad 180 tysięcy osób. Angelika wrzuca tam zazwyczaj zdjęcia w odważnych stylizacjach, ujęcia z sesji i podróży. Zwróciliśmy jednak uwagę, że na starszych fotografiach zupełnie nie przypomina siebie z programu.

Angela z "Love Island" bardzo się zmieniła

Angela dołączyła do willi w "Love Island" kilka tygodni temu. Jako że cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony widzów, sprawdziliśmy, jak wyglądała kiedyś. Nie jest tajemnicą, że poddała się operacji plastycznej biustu i powiększyła usta. Jednak jej zdjęcia na Instagramie sugerują, że to niejedyne poprawki, na które się zdecydowała. 

 

Jeszcze trzy lata temu wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Oczywiście, była wtedy młodsza i miała aparat na zębach, jednak różnica jest naprawdę spora. Pokusilibyśmy się nawet o stwierdzenie, że dziewczyna nie przypomina siebie sprzed lat. Sami zobaczcie. Tutaj Angela prawdopodobnie nie poddała się jeszcze żadnym zabiegom upiększającym.

 

Na kolejnym zdjęciu widać wyraźnie powiększone usta. Mimo to i tak jej wygląd odbiega od tego, jak prezentuje się obecnie w programie. 

 

Myślicie, że to kwestia poprawiania urody, czy może po prostu z wiekiem tak się zmieniła?

Zobacz też: "Love Island". Odnaleźliśmy profil Laury na Instagramie. Wygląda zupełnie inaczej niż w programie

Zobacz wideo Koło Plotka. Igor Łubkowski - uczestnik programu "Love Island"

ZBIÓRKA PLOTKA 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.