"Love Island". Maciej atakuje Laurę i kpi z niej: Nie przyjechałaś tu na kolonię. Polały się łzy

"Love Island". Maciej z Casa Amor przywiózł ze sobą do willi Laurę. "Do trzech razy sztuka" nie podziałało w tym przypadku. To kolejna dziewczyna, z którą uczestnik nie może się dogadać.

Do grona uczestników "Love Island" dołączyła Laura wybrana przez Macieja w Casa Amor. Dopiero co weszła do willi, a już doczekała się konfliktu z partnerem... i to nie jednego. Najpierw poszło o to, że za mało interesuje się Maciejem i nie wypytuje go o życie prywatne. Konflikt został załagodzony, ale jeszcze w tym samym odcinku wywiązała się kolejna kłótnia.

Zobacz wideo Rafał z "Love Island" o zerwaniu z Olą

"Love Island". Maciej kłóci się z Laurą. Polały się łzy

W ostatnim odcinku Maciej zaatakował swoją nową partnerkę Laurę za to, że zbyt mało się nim interesuje. Przeszkadzało mu, że uczestniczka nie dopytuje o jego życie prywatne. Podniósł nawet na nią głos. Następnego dnia Laura zaprosiła na rozmowę Mateusza. Musiała mu się wyżalić.

Rzucił mi tekstem, że ja w ogóle nie pytam go o to, czym się zajmuje i tak dalej. Mimo tego że on wie, że go gdzieś tam pytałam i opowiadał mi o sobie - mówiła Laura.

Tymczasem Maciek rozmawiał z Walerią i Piotrem.

Postrzega życie i świat tak, jak ja, tylko czasem zachowuje się jak małolata - opowiadał o Laurze.

Podczas pobytu na basenie, para w końcu postanowiła wyjaśnić konflikt między sobą. Laura wyznała, że czeka, aż Maciek sam zdecyduje się w nią porozmawiać na pewne tematy.

Ja czekam na ten moment, aż ty się otworzysz, podchodzę do ciebie bardzo delikatnie - tłumaczyła.

Maciek miał poczucie, że Laura próbuje go ustawić i uporządkować. Po wyjaśnieniu sprawy i całusie, Laura odeszła od Maćka i poszła po okulary. Po chwili zaczęła rozmawiać z dziewczynami i dosiadła się do nich, co oburzyło partnera. Doszło do kolejnej wymiany zdań. Maciek użył ostrych słów.

Nie wróciłaś i poszłaś do dziewczyn, tak? Tu też musisz zrozumieć pewne rzeczy, że nie przyjechałaś tu na kolonię i siedzieć z dziewczynami. To nie jest obóz, na którym będziesz siedziała sobie z ziomelkami i spędzała z nimi czas. Zwłaszcza, że nie masz pary i relacji, która ci na to pozwala - mówił Maciej.

Laura wyznała, że otwiera się przed nim, co za każdym razem kończy się dla niej źle. Polały się łzy. Podczas wieczornej imprezy para po raz kolejny postanowiła porozmawiać. Laura wyznała, że po poprzedniej rozmowie miała ochotę spakować się i wrócić do domu. Maćkowi przeszkadzało, że spędzają zbyt mało czasu razem. Zakpił z partnerki.

Myślisz, że ja bym wytrzymał z kobietą 24 godziny na dobę? - powiedział Maciek.

Rozmowa po raz kolejny skończyła się płaczem. Maciej stwierdził, że nie ma pojęcia, dlaczego się tak dzieje, ale uznał, że może jakiś psycholog byłby w stanie mu to wytłumaczyć...

ZBIÓRKA PLOTKA

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Rafał z "Love Island" o zerwaniu z Olą
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.