Caroline z "Love Island" pławi się w luksusie. Na Instagramie często pokazuje zdjęcia z Kanady i USA

Znaleźliśmy profil Caroline z "Love Island" na Instagramie. Dziewczyna uwielbia zdjęcia w rajskich sceneriach.

Caroline z "Love Island" w programie wyróżnia się dużą pewnością siebie i charakterystycznym akcentem. Wszystko przez to, że dziewczyna pochodzi z Kanady, jednak ma polskie korzenie. Na studiach mieszkała w Stanach Zjednoczonych, a obecnie razem z ekipą z programu przebywa w Hiszpanii, gdzie na bieżąco nagrywane są odcinki trzeciego sezonu. 

Caroline z "Love Island" zachwyca na Instagramie

Udało nam się dotrzeć do profilu Caroline z "Love Island". Na początku konto wyglądało nieco podejrzanie, bo zostało założone zaledwie kilka tygodni przez rozpoczęciem nagrań do programu. Jednak w żadnym innym miejscu nie można było znaleźć zdjęć dziewczyny, a opisy pod nimi wydawały się być bardzo w jej stylu. Dotychczas na koncie Caroline znajduje się 15 postów - na podstawie oznaczonej lokalizacji widać, że zostały zrobione m.in. w USA, Kanadzie, a ostatnie także w Polsce. 

 

Gdy Caroline weszła do programu, mówiła, że za swój sukces uznaje ukończenie dobrego uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych oraz założenie własnej firmy. Zdjęcia, które widać na jej koncie świadczą o tym, że uczestniczka większość swojego czasu poświęca na podróżowanie. 

 

Na jej koncie znajdziemy fotografie z wakacji, przy drogo wyglądającym samochodzie i nad basenem. Jak zwykle pozuje na nich w idealnym makijażu i świetnie leżących kreacjach. 

 

Obecnie Caroline jest w programie w parze z Mateuszem i stanowią jedną z bardziej zgranych par. Wkrótce odbędzie się finał programu i wydaje się, że mają spore szanse na zwycięstwo. 

Zobacz też: "Love Island". Tak Angela wygląda dziś, a jak było trzy lata temu? Na niektórych zdjęciach z trudem ją poznaliśmy

Zobacz wideo Koło Plotka. Igor Łubkowski - uczestnik programu "Love Island"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.