"Love Island". Uczestnicy jednogłośnie wskazali parę, która ma opuścić program. "Twoje zachowanie jest brakiem szacunku"

Wydawało się, że wszyscy uczestnicy dobrali się w pary i są zadowoleni ze swoich wyborów. Nic bardziej mylnego. Dwójka uczestników zdecydowała, że nie chce dalej pracować nad swoją relacją.

Od kilku dni Laura i Maciek nie potrafili się dogadać. Nie tylko oni wiedzieli, że coś jest nie tak. Również reszta uczestników zauważyła napięcie między nimi. Para postanowiła ze sobą porozmawiać i podjęła decyzję. Nie była to miła rozmowa.

Zobacz wideo Za kim z "Love Island" nie tęskni Magda Karwacka?

Love Island. Wyspa miłości - Laura i Maciej rozstali się

Laura jest trzecią uczestniczką, z którą Maciek spotyka się w "Love Island". Widzowie szybko zauważyli, że wszystkie partnerki traktuje bardzo podobnie, co im się nie spodobało. Twierdzą, że wymaga od dziewczyn, by skupiały się wyłącznie na nim, a kiedy się tak nie dzieje, zrzuca na nie całą winę. Podczas ostatniej rozmowy z Laurą powiedział, że widzi, że jej zachowanie jest grą, a ona nic do niego nie czuje.

Może zacznę od tego, że ta gra z twojej strony nie ma sensu, bo już wyszła. Już to wszyscy zauważyli i nie tylko ja, powiedzmy. I naprawdę udawanie dalej, że chcesz coś w stosunku do mnie, to to naprawdę nie ma sensu. Laura, nie musisz... Twoje zachowanie i twój styl bycia to jest po prostu brakiem szacunku, ok? I odbijaniem pałeczki w twoją stronę, wiesz? (...) Proszę cię, jesteś dobrą aktorką, ale naprawdę nie na tyle, żeby tutaj tego nie zweryfikować. I to wyszło. Ja z tobą, nie ma opcji, żebym coś zbudował. Ja ci po prostu dziękuję za to i życzę wszystkiego dobrego. Baw się, korzystaj - powiedział.

Laura cały czas powtarzała Maćkowi, że niczego nie udaje, jednak Maciek był nieugięty. Nie tylko on ma wątpliwości, co do zachowania Laury. Inne uczestniczki również uważają, że nic do niego nie czuje. Dziewczyny stwierdziły, że ewidentnie widać, że Laura czuje coś do Mateusza. Mateusz i jego partnerka, Caroline, wyznali jednak, że ich relacji nic i nikt nie stanie na przeszkodzie.

Nic dziwnego, że podczas typowania, która para ma opuścić program, wszyscy jednogłośnie wskazali Laurę i Maćka. Ta dwójka też wskazała siebie.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.